Телеканал СТБ і FILM.UA Group активно працюють над третім сезоном масштабної костюмованої драми «Кріпосна», прем’єра якої відбудеться вже цієї осені. У продовженні улюбленого серіалу глядачі дізнаються, які ще випробування доля підготувала для Каті Вербицької, чи залишився живий Андрій Жадан, як складеться життя інших вже знайомих і улюблених героїв. Що ж чекає на коваля Назара й Орисю в новому сезоні — розповіли актори Тарас Цимбалюк та Інна Рощина.

Глядачі познайомилися з Орисею і Назаром ще в першому сезоні костюмованої драми «Кріпосна». Орися — добра та смиренна кріпосна, яку купив Петро Червінський в свій маєток. Вона не мріяла про свободу, а приймала долю рабині з гідністю. Орися закохалася в Назара —  кріпосного коваля. Він добродушна, але дуже закрита людина, яка звикла не показувати нікому, що відчуває.

Спершу Назар не відповідав Орисі на її почуття, але її добре серце і щира любов все ж підкупили коваля. Через пожежу Назар отримав сильні опіки, і, як наслідок, шрами. Орися виходила коханого, і в кінці другого сезону їхня історія закінчується трьома крапками.

У новому сезоні «Кріпосної», який вийде вже восени на СТБ, Орися і Назар будуть вже подружжям. На них чекає багато випробувань і радісних подій. Орися ощасливить Назара новиною — вона вагітна. Про подробиці розповіла, виконавиця ролі Інна Рощина.

«Орися стане дуже щасливою! Вона подорослішає, це буде вже не просто дівчина, а жінка, вже дружина. У ній багато що зміниться, і це буде помітно у персонажі. На Орисю і Назара чекає велике щастя — народження нового життя», —  відкрила секрети Інна.

«Коли я прочитав сценарій, я подумав, що тут вистачить подій ще на три сезони, а не на один. Дуже насичений і цікавий сюжет. Зізнатися, я по-іншому уявляв майбутнє Назара й Орисі. Але лінія мого персонажа мене дуже вразила, у нього відбулася неймовірна трансформація. Я відчую щастя батьківства в кадрі», — інтригує Тарас Цимбалюк.

Нагадаємо, після грандіозного успіху в ефірі СТБ «Кріпосна» продовжує завойовувати міжнародний ринок. У липні 2019 року серіал з приголомшливим успіхом пройшов на польському телеканалі TVP1. Польські глядачі обговорювали проєкт нарівні з «Грою престолів» і тепер чекають продовження. Далі серіал побачили в Литві, Казахстані, Росії та Білорусі. Права на показ продано в Японію (A.K Company), Чехію (Prima TV), Угорщину, Словаччину, Болгарію (BNT), Латвію, Естонію, Грузію, на території Латинської Америки і в Балканські країни. Влітку 2020 року серіал був проданий в Іспанію і став першою українською багатосерійною драмою, яку придбав іспанський телеканал, прем’єра відбулася на каналі Divinity. А глядачі територій Північної Америки тепер можуть дивитися «Кріпосну» на VOD-сервісі Amazon Prime.

 

Рубрики: Серіал ТБ

Залиште ваш коментар