Нещодавно в соціальній мережі та YouTube розпочав свою діяльність музичний лейбл «VG Star», на меті якого — підтримка українских пісень та артистів, які співають  українські пісні. Автором та ідейником є лідер гурту «Ван Гог» — Ігор Добрянський. За його словами, в наш зараз просто необхідно підтримувати наше і не давати піратам жити за чужий рахунок, адже на сьогодні авторські права є не останньою проблемою для артистів.

«Авторство пісень, відео – це завжди було і буде однією зі складових творчості кожного артиста. Зараз в YouTube кожен другий може завантажити собі будь-яку пісню на свій смак, чи то просто вибірково. Ми зі своєю командою вирішили ліцензувати пісні наших артистів, які погодилися співпрацювати з нами», — поділився з нами Ігор Добрянський.

З музичним лейблом «VG Star» співпрацюють багато артистів: Оксана ПЕКУН, Анатолій Матвійчук, Іван Попович, Алла Попова, Тетяна Піскарьова, Ніна Мирвода, гурт «BIG BOSS», Дмитро Хома, Леся Горова,  Володимир Окілко, Альона Карат, Діма Андрієць, Андрій Віхоть, Оля Ошитко, Агнесса Арбатова, Анастасія Комлікова. Команда Ігоря Добрянського активно підтримує артистів в соцмережах.

Слухаємо найкращі музичні альбоми:

Оксана ПЕКУН – Альбом «Вогонь кохання»:

Тетяна Піскарьова – Альбом «Вічн на віч»:

Іван Попович – Альбом «Золото Карпат»:

Альбом «Збірка кращих українских пісень»:

Анатолій Матвійчук – Альбом «Зачарована краса»:

 

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар