Це друга на рахунку робота артистки, яку вона відзняла після народження донечки, в період декрету. За словами артистки, зміна статусу і нова роль мами додали внутрішньому її відчуттю ще більше ніжності та любові.

Режисером відео став Володимир Шурубура, з яким Наталка відзняла свої знакові роботи: «Сонцезалежна», «Літо, літо», «Гойдай», «Долею поцілована».

Зйомки проходили у рідному місті співачки- Львові.

«Я люблю подорожувати, і багато, де доводилось знімати відеороботи, ми знімали кліпи у Парижі та Ніцці, були відеороботи з Шрі-Ланки та Бразилії. Але тут така ситуація — як чоботар без чобіт, львів’янка  без кліпу про Львів, тому вирішили виправити цю несправедливість. Мені захотілось показати красу ще засніженого Львова, його могутність та атмосферність», — розповідає артистка.

«З Наталкою завжди легко працювати, — зізнається Володимир Шурубура. — Вона дуже  активна та ініціативна! Саме вона дала ідею відзняти справжню любов до рідного міста, кайф від тих хвилин-годин, коли ти перебуваєш в ньому. Маю надію ми Вас надихнемо приїхати у наше древнє місто,- випити смачної кави, прогулятись вуличками дивовижного міста, та відчути незрівнянною атмосферу міста Лева!»

Дивимось:

 

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий