Глядачі добре знають цього актора за його ролями в серіалах “Дефективи” та “Швидка” на каналі НЛО TV. Ми поговорили з Геннадієм про його майбутні плани: роль мрії та роздуми щодо повернення в театр. А ще — як це жити двом акторам під одним дахом.

— Геннадію, що слугує для вас мотивацією та тригером рухатися вперед у своїй акторській кар’єрі?

— Для мене найкраща мотивація – це нові виклики.  В першу чергу є бажання грати ролі, які, на перший погляд, взагалі тобі не підходять. Ти намагаєшся змінюватись, шукаєш нові фарби, експериментуєш.  В цьому полягає вся привабливість професії – бути різним, бути ким захочеш.

— Свою акторську роботу ви почали зі служби в театрі. Нині ви все частіше граєте саме в кіно – чи не сумуєте за спілкуванням з глядачем? Не плануєте повертатися в театр?

— Поки що планів повертатися в театр немає. Театр був прекрасним досвідом, потужним практичним майданчиком, але наразі моя любов — то кіновиробництво у всіх його аспектах. А сумувати за чимось, то не моя філософія. Минуле не змінити, а майбутнє вже поруч.

— Ваша дружина також актриса – чи впливає професія на стосунки в сім’ї? Двом акторам складно жити разом?

— Те, що кохана — актриса, на мою думку, тільки покращує наше життя і посилює порозуміння.  Ми підтримуємо один одного, переживаємо, радієм успіхам. Ми на одній хвилі і це дуже круто.

— Чи переносите ви роботу додому – розбираєте разом певні ролі або даєте професійні поради?

— Звісно, без цього ніяк. При підготовці до тієї чи іншої ролі, ми завжди радимось і прислухаємось один до одного. Перевага двох акторів у сім’ї в тому, що в тебе постійно є свій критик та помічник. Зараз майже всі проби записуються вдома, і в такому випадку без партнера ніяк — ми постійно підіграємо один одному.

— Стосовно акторських планів – які ролі плануєте або мрієте зіграти найближчим часом?

— Пара планів є, але про них ще зарано говорити, оскільки проекти ще на стадії розробки. Враховуючи ситуацію з вірусом, щось планувати на майбутнє доволі складно.

— Чи є у вас улюблений театральний та серіальний персонаж, зіграний вами?

— Складно відповісти. Я часто чую це питання, і мені кожного разу складно на нього відповідати. Кожна роль залишає свої спогади та емоції. Виокремити якусь одну я не можу. Наприклад, останнім часом мої підписники у соціальних мережах запитують: хто мені більше подобається — мій персонаж Шульга з серіалу “Швидка” чи Валєра з “Дефективів”? І я реально не можу відповісти на це запитання. Мабуть, тому, що моя справа — грати ролі. А подобатися чи не подобатися вони мають глядачам.

Рубрики: Интервью

Оставьте ваш комментарий