15 лютого на телеканалі ТЕТ відбулася прем’єра 12 сезону ситкому «Одного разу під Полтавою». За сюжетом Юрчик і Яринка відкривають своє кафе, а в дільничного з’являється нова напарниця. Актор Віктор Гевко розповів, що буде у новому сезоні серіалу, про свої кулінарні вміння та як справляється з напруженим графіком.

— Поділіться, що буде з Кумом у новому сезоні «Одного разу під Полтавою»?

— Як завжди, мій герой дуже активний. Але, на відміну від інших епізодів, він не просто говорить про якісь справи, а нарешті починає щось робити. У нього з’явилася машина «пиріжок» і на ній він розвозить продукти. Можна вважати, що у Кума вже свій невеликий бізнес. Думаю, це щось новеньке не тільки для персонажа, а й глядачів.

— У вас напружений графік, як справляєтеся з втомою?

— Коли ми працюємо на майданчику, починаємо десь о 8:30 і знімаємо 12 годин. Звичайно, я втомлююся, але мені подобається моя робота. У новому сезоні у нас сцени, не схожі на попередні, нові локації — ми готуємо, продукти доставляємо, їздимо на авто. Завдяки цьому втома не так відчувається.

— А ви вмієте готувати?

— Якщо чесно, все закінчується яєчнею, бутербродами… Мені здається, мої вміння в цьому питанні такі ж, як у наших з Юрою Ткачем героїв, або крапельку кращі.

Дивись по буднях «Одного разу під Полтавою» о 19:15!

Оставьте ваш комментарий