Хто із зірок готовий перебороти свій страх, щоб побувати на дні океану, дізнавалися журналісти програми «Загублений світ» на каналі 2+2.

Джеймс Кемерон

Океан так просто не підкорюється, навіть таким оскароносним голлівудським зіркам як Леонардо Ді Капріо. Одного разу актор мало не загинув біля Галапагосів: під час зйомок фільму «До потопу» у нього відмовив кисневий балон. Та навіть попри цей неприємний досвід, актор ще не раз занурювався у воду, щоб відзняти сцену до кінця.

Найбільший страх 52-річного Вілла Сміта — океан, адже актор із самого дитинства боїться водойм і до 40 років не вмів плавати. А після перегляду стрічки «Щелепи» про дайвінг не могло бути й мови. «Океан схожий на неймовірну жінку — він прекрасний, живить тебе, але водночас він може легко знищити тебе, розірвати на шматки», — зізнався Вілл Сміт в одному з інтерв’ю. Голлівудський актор наважився побороти свій страх на великому бар’єрному рифі біля узбережжя Австралії. Тримаючись за мотузку, він занурився на глибину два метри — неабиякий успіх для новачка.

Вілл Сміт

А ось Том Круз ніколи не боявся занурюватися на глибину, оскільки давно захоплюється дайвінгом. Заради ролі у стрічці «Місія нездійсненна-5» йому довелося навчитися затримувати дихання під водою аж на шість хвилин. Як стверджує актор, головне — не панікувати, розслабитися та тренуватися поступово збільшувати час.

Однак Томові так і не вдалося перемогти головного голлівудського рекордсмена-дайвера Джеймса Кемерона — режисера легендарних стрічок «Термінатор» та «Безодня», котрий опустився на найглибшу точку океану. Кемерон багато років мріяв підкорити Маріанську западину, як і його кумир Жак-Ів Кусто, французький дослідник. Режисер замовив собі субмарину за 7 млн доларів і у березні 2012 року відправився у подорож. Він став першою людиною, яка наважилася спуститися на 11 кілометрів на самоті. За півтори години поблизу безодні «Челленджера» у субмарини відмовив останній двигун. На щастя, усе обійшлося. Підводний корабель успішно досяг дна і взяв проби. До речі, пізніше вчені знайшли в них 68 невідомих видів організмів.

Том Круз

Не пропустіть неймовірні історії та невідомі факти про людство і природу — в інформаційно-розважальному проекті «Загублений світ» на каналі 2+2.

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар