Мішель Андраде розповіла, які пам’ятні речі взяла з собою з Болівії 10 років тому, і що заборонене привезла рідним з України цього року.

Популярні артисти Michelle Andrade і Позитив стали ведучими першого випуску сезону «Орла&Решки. Новий сезон» і показали глядачам Нового каналу сонячну Болівію. Для Мішель ця поїздка стала і взагалі особливою, адже вона повернулася у свою рідну країну й навіть побувала у місті, в якому народилася і прожила 13 років – Кочабамбі.

На зйомках спецпроекту «Тревел краш-тест» на YouTube (Новий канал) дівчина розповіла, що було в її валізі, коли вона їхала з Болівії у 2010 році, і що привезла в рідну країну з України цього разу.

 – Я обожнювала Барбі! – зі сміхом згадує Мішель. – У мене в Болівії була ціла колекція. І коли ми з мамою їхали, я залишила всіх ляльок там, а взяла з собою в Україну лише порожні коробки! Не знаю, чому так! Мабуть, мені дуже подобалися ці коробки від Барбі, адже вони були яскраві та красиві.

– А ще мені бабуся завжди дарувала такі маленькі каблучки, я їх носила на мізинчику, – розповідає дівчина. – Вони досі в мене є! Зараз же, коли приїхала до рідних з «Орлом&Решкою», мої дві тітки теж подарували мені каблучки, і я їх зберігаю.

Але в гості до родичів Мішель теж приїхала не з порожніми руками, їй вдалося привезти з України смачну «контрабанду»:

– У Болівію я везла сало, ковбаску та ікру! – сміється співачка. – А назад, коли вже в Україну летіла, спакувала у валізи місцеві делікатеси: чай з коки – він не заборонений, але могли в аеропорту зупинити для перевірки, і багато пакетиків чаркі (сушене м’ясо лами). Ми з мамою його так любимо, що я взяла ну дуже багато упаковок, довелося навіть кросівки і деякі речі залишити в Болівії, щоб місця вистачило!

Які ще цікаві історії привезли з Болівії Michelle Andrade і Позитив, дивіться в першому випуску спецпроекту «Тревел краш-тест» на YouTubе Нового каналу. І не забудьте, що там же є і другий випуск «Орел&Решка. Новий сезон» з Португалії з Олександром Гудковим та Іваном Дорном у ролі ведучих. Це варто побачити!

 

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий