На початку 20-го століття такий елемент одягу, як мініспідниця могли собі дозволити лише артистки: циркачки чи танцівниці. Для звичайної жінки з’явитися в такому вбранні на публіці вважалося неприйнятним. Ведучі програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Марія Мельник і Григорій Герман з’ясували, як сьогодні сприймають довжину «міні» та як розрахувати індекс довжини своєї ідеальної мініспідниці.

Сьогодні ажіотаж на мініспідниці, який був у 60-ті роки, знову повертається – запевняють експерти.

«На зміну довгим спідницям та довжині міді, які були популярні протягом останніх років, в моду сміливо вривається міні. Ви побачите – зовсім скоро мініспідниця буде і в офісах, і на вулицях», – коментує стилістка Олександра Очеретяна в ефірі каналу «Україна».

Є два види коротких спідничок: мікро міні – що ледь закривають сідниці, і просто міні – вони довші приблизно на ширину долоні. Аби вибрати довжину свого ідеального міні, слід зробити простий розрахунок.

«Мікро міні – це ваш зріст помножений на 0,18. Підрахувавши, ви отримаєте в середньому 27-30 см – це довжина для ідеальної мікро міні. А міні – це ваш зріст, помножений на 0,26 або ж на 0,3. Так ви отримаєте найкращу довжину вашої міні спідниці», – поділилась стилістка.

Якщо ваша фігура дозволяє носити міні-спідниці, але є сумніви щодо віку – ось експертне роз’яснення.

«Жінки старшого віку – за 40 років, можуть обрати міні спідницю чи укорочені шорти, але краще скористатись однією хитрістю – одягти щільні колготки, наприклад, 100 ден. Вони можуть бути чорні або темно-коричневі. І обов’язково високий чобіт. Так, одягаючи коротку спідничку, ви будете виглядати дуже елегантно», – розповіла експерт у програмі «Ранок з Україною».

А щоб «міні» не мало вульгарного вигляду, обирайте взуття на низькій підошві.

Ще для того, щоб підібрати ідеальне міні, потрібно визначити свій тип фігури:

«Якщо у вас класична жіноча фігура з вузькою талією та вираженими стегнами, в принципі, будь-яка модель спідниці вам пасуватиме: і пряма, і облягаюча, і розкльошена. Тим, у кого стегна не виражені – більш прямі, краще звернути увагу на розкльошені спідниці», – радить стилістка Олександра Очеретяна.

Для офісної роботи або формальних зустрічей краще підійдуть більш класичні фасони приглушених кольорів. А ось на зустріч із друзями – одягайте вже чого душа забажає. До речі, цього сезону модні жовтий та сірий кольори. Звичайно ж, вітається класика – джинс. Однак актуальними будуть спідниці з еко-шкіри, особливо з металевими елементами.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

 

Рубрики: Мода ТБ

Залиште ваш коментар