Олег Скрипка — легенда української музики, фронтмен рок-гурту Vоплі Vідоплясова та батько чотирьох дітей.

Підготовка до школи, перевірка домашніх завдань, гуртки та додаткові секції, батьківські збори — все це контролює мама. Діти Олега так чи інакше тісно пов’язані з творчістю. Коли тато забирає їх зі школи, полюбляють слухати музику в машині: у всіх свої уподобання та різні улюблені жанри. 10-річна Олеся самостійно пише казки та твори. Романові, найстаршому синові Олега, 15 років — і він полюбляє грати на клавішах та обожнює історію. Молодшому сину Устиму — 13 років, і попри свій юний вік він опанував вже кілька музичних інструментів, ділиться музичними навичками у власному блозі на YouTube та не планує на цьому зупинятись.

Займатися вокалом та грою на музичних інструментах він почав ще з 7 років — і тепер всерйоз планує піти батьківським шляхом. Устим виступав разом із батьком на концертах-вечорницях Vоплі Vідоплясова, їздив в Одесу та Львів. Одним з найсильніших вражень маленького хлопчика став справжній рок-фестиваль, куди вони потрапили з батьком та братом Романом — і після сього створили сімейний рок-гурт. Зараз Устим, окрім вокалу та інструментів, опановує комп’ютерні програми для створення музики, а себе в майбутньому бачить співаком і, можливо, навіть продюсером.

В даний момент 13-річний хлопець впевнено, під наглядом батька, крокує до своєї мрії: заспівати на великій сцені. Він пише пісні, проводить репетиції із гуртом, а вже дуже скоро має на меті презентувати повноцінний альбом, який буде складатись із семи треків.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий