До свята 8 березня тримай особливий подарунок — найкращі романтичні фільми, наймиліші історії кохання і просто скажену любов на телеканалі ТЕТ по буднях о 21:15. 

У понеділок о 21:15 х/ф «Коханий з майбутнього» 

Головному герою фільму, Тіму, дуже пощастило. Одразу після повноліття батько хлопця розповів тому, що кожен чоловік у їх родині може переміщатися в часі.

Варто усамітнитися в тихому, темному місці, наприклад, у шафі, і згадати мить, в яку хочеш повернутися. Щасливий хлопець поспішає скористатися унікальним даром. Наприклад, змінити хід першого побачення чи правильно намастити крем на спину кузини. Ну а що? Кожен готовий змінювати світ по-своєму.

У вівторок о 21:15 х/ф «Подружки нареченої» 

Енні вже змирилася з тим, що її життя перетворилося на повний кавардак і просто насолоджується позачерговою пляшкою вина кожної середи. Але коли краща подружка Ліліан оголошує про заручини і просить дівчину стати головною дружкою, вона змушена погодитися. Енні спробує розібратися в усіх цих безглуздих та дорогих ритуалах і влаштує подрузі найкращий дівич-вечір на світі.

У середу о 21:15 х/ф «Кохання та інші негаразди» 

Тріппу 35 і він досі живе з батьками. Жодні романтичні стосунки не мотивують його відмовитися від батьківського житла, гарячого обіду на столі і відсутності потреби самому розбиратися у інших побутових дрібницях.

Але це вже набридло його батькам, тому вони наймають Полу — професійного мотиватора.

Вона обіцяє, що скоро їхній синочок покине батьківське гніздо. Якщо не почне підозрювати підставу…

У четвер о 21:15 х/ф «Скажене весілля»

Тамада чекає на гонорар, гості — на щедрий стіл, неодружені дівчата — на букет нареченої, але тато на такого зятя — зовсім не чекав!
Коли Василь Середюк дізнався, що його майбутній зять родом з Франції, він не ще розумів, як усе буде насправді. Здається, це буде «Скажене весілля»!

У п’ятницю о 21:15 х/ф «Скажене весілля 2»

Невже знову? Знову батько намагається зірвати весілля улюбленої дочки і усіляко підставляє зятя, мама постійно втрачає свідомість, а наречена хоче нарешті одружитися і забути про все, як про страшний сон. Що сталося цього разу? «Скажене весілля 2»!

Проведи кінотиждень разом з ТЕТ. У нас є все заради твоєї усмішки.

Рубрики: Кино ТВ

Оставьте ваш комментарий