Експерт модельного реаліті Нового каналу згадав про перше враження від колеги по проекту.

Коли спостерігаєш за спілкуванням Соні Плакидюк і Сергія Нікітюка у проекті «Супер Топ-модель по-українськи», який показував Новий канал, здається, що вони знайомі все життя. Хоча в них багато спільних знайомих, познайомилися експерти лише під час підготовки до зйомок модельного реаліті.

– Про Соню Плакидюк я чув ще до особистого знайомства – одна з моїх моделей просила дозволу знятися у неї для Harper’s Bazaar. Я запитав, чи впевнена вона, що цей фотограф добре працює, тому що не люблю, коли мої моделі з’являються в об’єктиві у будь-кого, – згадує Сергій Нікітюк. – Вона запевнила, що все буде добре. Так у мене в пам’яті і відклалося: moi sofism – дівчина, яка фотографувала мою Юлю.

Знайомство з Сонею Сергій Нікітюк пам’ятає досі – дівчина вразила його своєю відкритістю.

– Після трактів (проби телеведучих, – прим. ред.) на «Супермодель по-українськи» я запам’ятав лише Соню. Вона була дуже балакуча, жива, – зазначив експерт модельного реаліті, яке показував Новий канал. – Камери творять з нею дива! Соня дуже багато апелювала до мене, в нас стався конект.

Уся правда про зйомки «Супер Топ-моделі по-українськи» і відносини експертів модельного реаліті Нового каналу – в пост-шоу «Предметка» з Сонею Плакидюк: https://www.youtube.com/watch?v=XKUA1APYVYk&t=1638s

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар