Сьогодні, 9 березня, примадонна української музичної індустрії представила довгоочікуваний відеокліп на свій новий хіт «Не стримуй погляд».

Створення відео Ірина Білик вирішила вже в четвертий раз довірити режисеру Юрію Двіжону.

«Для мене пісні Іри дуже особливі та космічні. Під час першого прослуховування «Не стримуй погляд» я ніби злітав на три хвилини в паралельну реальність. Повернувшись, я чітко побачив образ співачки, кольорову гамму та локацію відео. Я радий, що в цій роботі Іра виглядає супер сучасно, загадково і в чомусь навіть провокативно. Її головною ідеєю є моя теорія про те, що жінка-це сонце, а чоловік-це місяць. Коли вони зустрічаються разом на одній орбіті — тоді трапляється сонячне затемнення, або простими слова нова історія кохання», — розповідає про відео режисер DVIZHON.

«За декілька місяців з дня релізу пісня отримала тисячі захопливих відгуків і ми з моєю командою ні на хвилину не сумніваючись вирішили надати їй красиву та магічну візуалізацію. Впевнена, що з її допомогою пісня набуде абсолютно нових барв!», — коментує співачка.

Образ для поп-діви створив український дизайнер Іван Фролов. Його основою стала корсетна мінісукня, натхненна космічною стилістикою відео та культовими образами артистки у 90-х. Її доповнюють вшиті в образ рукавички, що переходять у рукава зі шлейфом та розшиті кристалами панчохи.

Чотирнадцятигодинні зйомки проходили в Києві і вже зовсім скоро співачка презентує танцювальний ремікс на дану композицію.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар