За лаштунками шоу «Де логіка?» (Новий канал) секс-символ українського кінематографу розповів, які логічні та нелогічні покупки робив у житті.

Український актор та секс-символ Тарас Цимбалюк славиться своєю чудовою фізичною формою. Він – фанат спорту та здорового способу життя. Під час зйомок шоу «Де логіка?», яке щовівторка показує Новий канал, Тарас зізнався, що на таку корисну звичку його наштовхнула як раз звичка шкідлива.

#Сильний. Тарас Цимбалюк розповів про сцени з поцілунками, статус секс-символа і стереотипи щодо акторів

– Найбільш нелогічною покупкою, яку я робив у своєму житті, були цигарки. Хоча правильніше буде сказати: багатьма регулярними нелогічними покупками, – розповідає Цимбалюк. – Я їх купував протягом двох років. Витрачав гроші і псував здоров’я. Ціную цей досвід лише тому, що він дав поштовх до ведення здорового способу життя. В одну мить зрозумів, що спорт приносить значно більше задоволення, аніж паління. Тож мені вдалося побороти шкідливу звичку і витрачати гроші, сили та енергію на тренування. Тепер у мене якесь аж фанатичне ставлення до фізичних навантажень і здорового способу життя.

Про цей досвід та зміни в житті Тарас Цимбалюк розповідає з гордістю. Але є ще одна покупка, яка тішить його значно більше.

– Я все життя мріяв мати ігрову приставку Play Station. В дитинстві у батьків не було грошей, щоб мені її подарувати, тож втілив цю мрію в життя зараз, – ділиться актор. – Півроку тому, з дозволу своєї коханої, я купив собі приставку. Тепер ми з Тіною (Тіна – наречена Тараса Цимбалюка – прим. ред.) лежимо вечорами і «рубимося». Нещодавно проходили відому гру «Uncharted 4». Не думав, що це станеться зі мною у 30 років (сміється).

Дивіться перший випуск інтелектуально-розважального шоу «Де логіка?», де Тарас Цимбалюк з Олександром Еллертом позмагалися проти Ксенії Мішиної та Злати Огнєвіч, на сайті та на YouTube Нового каналу. Також вмикайте проект в ефірі телеканалу щовівторка о 19:00.

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар