Щоб заявити про себе, сьогодні жінки вигадують дедалі екстремальніші способи, але ці безумства допомагають змінювати світ. Про найвражаючі вчинки відомих та багатих — дізнавалися журналісти інформаційно-розважальної програми «Загублений світ» на каналі 2+2.

Анджелина Джоли учит женщин… пчеловодству

Анджеліна Джолі здійснила найбільшу приватну пожертву в історії ООН. Під час зйомок стрічки про Лару Крофт у Камбоджі акторка була шокована гуманітарною катастрофою в країні. Вона пожертвувала мільйон доларів — чверть свого гонорару за зйомки у блокбастері. Крім цього, наступні кілька місяців кінодіва на рівні з іншими представниками ООН займалася волонтерством у таборах біженців у Пакистані, Сьєрра-Леоне і Танзанії.

ООН призначила Джолі послом доброї волі, сподіваючись, що голлівудська акторка зможе привернути увагу світу до важливих гуманітарних проблем. Відразу після цього акторка всиновила хлопчика з Камбоджі на ім’я Медокс. А наступного року купила у Камбоджі 60 тисяч гектарі лісу й створила там національний парк. На країну чекав туристичний бум.

«Ми маємо забезпечити бодай мінімальні стандарти людяності в усіх частинах світу, адже зараз людство найбільш заможне й розвинене за всю історію», — зауважила Джолі, яка стала головною благодійницею Голлівуду.

Кіко Метьюз, британська мандрівниця-рекордсменка, працювала вчителькою з природознавства, але у 2009 році рідкісна хвороба змінила її життя. Виявилося, жінку вбивала пухлина мозку. У 2017 році жінці зробили повторну операцію.

Після лікування Кіко вирішила, що віддячить лікарні, де їй врятували життя, і збере гроші на нове реанімаційне відділення. Вона вигадала авантюру, щоб про її проект дізналася вся Великобританія. Кіко пообіцяла, що найшвидше серед жінок перепливе Атлантичний океан на веслах.

«Єдиною проблемою, коли я вирішила подолати Атлантику, було те, що я займалася веслуванням лише кілька місяців», — зізналася Кіко в одному з інтерв’ю.

До речі, вона пообіцяла, що розмістить на власному човні ім’я кожного, хто зробить хоча б маленьке пожертвування на будівництво. Ця історія підірвала соцмережі! Ще до старту британці надіслали кілька десятків фунтів стерлінгів, а професійні веслувальниці погодилися безкоштовно підготувати її до небезпечного випробування.

До фінішної точки, острова Барбадос у Карибському морі, Кіко дісталася на 49-ий день подорожі. Так, вона поставила омріяний рекорд — стала найшвидшою жінкою, яка перетнула Атлантичний океан на веслах, а також зібрала на будівництво реанімаційного відділення 150 тисяч доларів.

Ще більше неймовірних історій про людство та природу — в інформаційно-розважальному проекті «Загублений світ» на каналі 2+2.

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар