13 березня о 22:10 відбудеться прем’єра нового сезону «Жіночого Кварталу» на телеканалі 1+1. Богині гумору вриваються в весну, щоб подарувати глядачам любов, радість та, звичайно, веселий настрій.

У зв’язку з великим завантаженням і багатьма проектами у нових випусках Олена Кравець не вийде на сцену. Вона вирішила взяти паузу та пропустити сезон. Звичайно, дівчата не могли обійти цю тему та не пожартувати про те, хто ж буде головним у «Жіночому Кварталі» — такого рішення вони точно не очікували.

Також в гості до учасниць прийде Сергій Бабкін, і не тільки виконає свій хіт «Моє кохання», але й візьме участь в номерах з акторками разом зі своєю дружиною Сніжаною Бабкіною.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Аліна Гордієнко з Вовою Шумко покажуть номер про романтичне побачення на природі. Також на побачення, присвячене 14 лютого, сходить і Рома Міщеряков з Лерою Товстолес. Що робити, коли подарунок твоєї дівчини виявився крутішим за твій? Крутішим настільки, що ти вирішив їй подарувати чоботи, а вона тобі – Феррарі. Як викрутитись з такої незручної ситуації знають у «Жіночому Кварталі».

Дивіться прем’єрні випуски «Жіночого Кварталу» на 1+1 вже з 13 березня о 22:10.

 

Рубрики: Новини ТБ

Залиште ваш коментар