Український музикант та автор пісень Роман Скорпіон, як відомо, завжди виступав сольно. Але днями співак  приголомшив шанувальників новиною про свій дует зі співачкою Тонею Матвієнко! Прем’єра нової пісні «Я нікому тебе не віддам» вже доступна для прослуховування:

Ідея несподіваного дуету належить Роману Скорпіону. «Ця пісня була написана ще влітку 2019 року, але в той момент я перебував в іншому стані, тому заховав її в шкатулку і вона чекала свого часу, — коментує артист на свому Ютуб-каналі. — А зараз я розумію, що повністю проживаю, відчуваю її так, як ніколи. Тоня змогла надати пісні саме ті емоції та забарвлення, яке я уявляв, коли писав її. Вона майже одразу погодилася на дует і наша співпраця була дуже легкою. Один день у Львові, одна репетиція, одна фотосесія і готово».

Для самого Романа ця дуетна робота стала першою за всю його творчу історію, а Тоня Матвієнко з радістю прийняла пропозицію. «У січні ми вирішили відпочити сім’єю в Єгипті. Тоді я і фізично, і думками була на курорті з найріднішими і зовсім не планувала займатися робочими питаннями. Та одного дня отримала повідомлення від Романа. Це була пропозиція заспівати дуетом пісню «Я нікому тебе не віддам». Прослухала її один раз та знов з головою поринула у родинний відпочинок. Через деякий час, не усвідомлюючи цього, пісня просто «засіла» в голові — я те й робила, що наспівувала приспів. Тоді й вирішила: бути дуету! Сам трек резонує з моїми поглядами та по-світлому відображає категорії відданості та вдячності коханій людині. Для мене ця людина, звичайно ж, Арсен. Сам Рома імпонує мені як людина. Він світлий, позитивний, творчий. Працюючи на студії швидко знайшли спільну мову. Було дуже комфортно працювати з ним!», — ділиться Тоня Матвієнко.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар