За лаштунками шоу «Де логіка?» (Новий канал) учасниці жіночої команди – Jerry Heil та Анна Трінчер – зізналися про найбільш невдалі результати шопінгу.

9 березня на Новому каналі стартувало інтелектуально-розважальне шоу «Де логіка?» Такий формат вперше з’явився на українському телебаченні, тож рейтинги б’ють всі рекорди. Тиждень промайнув непомітно, тому вже сьогодні, 16 березня, дивіться два нові випуски проекту.

За лаштунками зйомок шоу зіркові учасники ексклюзивно розповідали цікаві факти зі свого життя. Зізнавалися, що ж нелогічного робили чи купували. Українські молоді співачки Jerry Heil та Анна Трінчер розповіли про невдалі результати шопінгу.

– Моя найбільш нелогічна покупка в житті – це, напевно, кроси на пружинах за 600 доларів, – зізнається Jerry Heil. – Стоять у шафі вже більше року. Думала, що буду стрибати на концертах. Та насправді в них навіть кроку зробити неможливо.

Її колега по команді зізналася, що теж має гіркий досвід нелогічної покупки. Щоправда, старалась не для себе, а для мами.

– Замовила мамі в подарунок дорогу брендову сумку, – ділиться Анна Трінчер. – Те, що мені прийшло, взагалі не співпадало з тим, що було на картинці. Чекала одне, а отримала зовсім інше. Висновок на все життя і порада: не замовляйте нічого з неперевірених сайтів.

Дивіться шоу «Де логіка?» вже сьогодні о 19:00 та о 20:00. У першому випуску чекайте співачок Анну Трінчер і Jerry Heil, музиканта Позитива і блогера Дмитра Євтушенка. А у другому буде справжня битва: співачка Оля Цибульська та хореографиня Ілона Гвоздьова гратимуть проти співака Ivan Navi та ведучого Дмитра Танковича. Чия логіка переможе – чоловіча чи жіноча?

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар