29 березня о 19:15 вийде продовження скетчкому «Країна У 2.1», в якому з’являться кращі представники українського гумору.

Серед команд, які знялися в скетчах «Країна У 2.1»: «Загорецька Людмила Степанівна», «Наш формат», «Ветерани Космічних Військ», «Відпочиваємо разом», а також Настя Оруджова і Олександра Машлятіна з «Тріо різні». У скетчах з’явиться і Ігор Ласточкін, редактор «Ліга Сміху: Битва Титанів».

За словами режисера проєкту Андрія Бурлаки, зйомки проходили весело. Наприклад, під час роботи над скетчами про супермаркет Ігор Ласточкін, актор Олександр Станкевич і Настя Оруджова настільки смішили знімальну групу, що другому режисерові доводилося часто всіх закликати до порядку. Крім того, на глядача чекає несподівана зміна акторського складу в замальовках про дівчат на піжамній вечірці.

«З’явиться ще героїня, тому що одна з учасниць покинула проєкт. Кого немає, а хто є, все побачите самі. Це невеликий, а може і великий, особистий секрет однієї з учасниць», — поділився Андрій Бурлака.

Нагадаємо, «Країна У» — популярний український скетчком, який виходить на телеекранах більше шести років. У новому сезоні збереглася структура вертикальних скетчів без поділу на регіони, а всі замальовки будуються навколо побутових і близьких глядачеві історій, які можуть трапитися з кожним.

Вмикай телеканал ТЕТ 29 березня о 19.15 і першим подивись нові скетчі «Країна У 2.1»!

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий