Пентаграми на шкільних дошках? Про новий TikTok-тренд із суїцидальними наслідками розповідають журналісти інформаційно-розважальної програми «Загублений світ» на каналі 2+2.

Усі вже забули про ігри «Синій кит» і «Момо», які багато хто вважав розробками спецслужб. Однак із новими соцмережами приходять нові смертельні челенджі.

«Коли дитина маленька, потрібно, щоб був зовнішній контроль. Батьки повинні разом із нею вивчати віртуальний простір, пояснювати правила психологічної кібербезпеки», — зазначає експертка з психологічної кібербезпеки Наталія Бугайова.

TikTok зобов’язався заборонити реєстрацію для дітей віком до 13 років. Проте, це правило легко обійти, тому українські батьки вже збирають підписи, щоб взагалі заблокувати сервіс як небезпечний додаток для дітей.

«Ми стикаємося з певною системою впливу на свідомість, на поведінку дітей та підлітків. Перш за все, це може бути частиною інформаційної війни», — додала Наталія Бугайова.

Тим часом в українських школах поширюється ще один TikTok-тренд. Учні малюють на дошках перевернуту пентаграму, відому як коло Сатани, і публікують ці ролики. Школярі стають перед знаком і просять скасування контрольної або щоб учитель не прийшов на урок. За словами експертів, такі ігри не варто недооцінювати, адже вони негативно впливають на психіку підлітків. Більшість учасників подібних «флешмобів» скаржаться на безсоння та галюцинації.

Не пропустіть неймовірні історії та невідомі факти про людство і природу — в інформаційно-розважальному проекті «Загублений світ» на каналі 2+2.

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар