Іра Ротар з модельного реаліті Нового каналу відправила анкету на участь в кулінарному проекті. Дівчина впевнена: завдяки їй він заграє новими фарбами.

Епатажну Іру Ротар називали неограненним алмазом проекту «Супер Топ-модель по-українськи», який показував Новий канал. Дівчина невпинно радувала армію шанувальників яскравими і зухвалими фразочками, які моментально йшли в народ і ставали мемами. Але підкорення модельного реаліті Ірині Генріхівні здалося мало — вона зібралася стати учасницею «Пекельної кухні».

— Я дуже люблю готувати. Свою роботу в Польщі починала на посаді офіціанта, потім доросла до молодшого менеджера. А молодший менеджер допомагає як офіціантам, так і на кухні — робить заготовки, допомагає з подачами. У мене добре це виходить, так що я подумала: чому б і ні? — зізналася випускниця модельного реаліті Нового каналу. — Оцінюю свій шанс потрапити в «Пекельну кухню» відсотків на 80 — у мене великий потенціал!

Дивувати Пекельного Шефа Алекса Якутова на кастингу Іра зібралася штруделем, борщем або стравою зі свинини. У своїх силах Іра не сумнівається, адже колись вона вже була за крок до участі в популярному кулінарному реаліті.

— Обожнюю проект «МастерШеф», дивилася всі його сезони і, звичайно ж, намагалася потрапити в нього сама. Одного разу я пройшла всі етапи відбору на реаліті в Дніпрі — співбесіду та кастинг. Мене вибрали в сотню кращих, але приїхати на зйомки я не змогла — перебувала в той час на навчанні в Варшаві. Цього разу я точно не втрачу свій шанс! — підсумувала Ротар.

Чи вдасться Ірі Ротар пройти кастинг на проект «Пекельна кухня», дізнаємося восени 2021-го року на Новому каналі!

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар