12 квітня, о 20:20, на телеканалі 2+2 відбудеться прем’єра п’ятого сезону гостросюжетного серіалу «Опер за викликом» про роботу Департаменту кримінальної розвідки, агенти якого під прикриттям розслідують надважливі, заплутані та вкрай небезпечні злочини. На глядачів чекає 24 серії.

За сюжетом нового сезону детективу «Опер за викликом», за скоєні злочини капітан Артем Трофимов потрапляє за ґрати, але опер не збирається сидіти у в’язниці. Команда Департаменту кримінальної розвідки допомагає Трофимову звільнитись раніше терміну, щоправда, за однієї умови, яка сильно змінює життя відділу. Відтепер помститись ворогам та полювати за підступними та небезпечними злочинцями буде непросто. Проте, озброївшись сотнями нових «легенд», новітніми технологіями та майстерністю шантажу і маніпуляцій, спецагенти ДКР повертаються у гру.  

У головних ролях: Павло Вишняков, Олександр Ігнатуша, Олександр Пожарський, Артем Мартинішин та ін. До акторського складу також приєдналась дніпровська акторка театру та кіно Марія Пашкурова-Петренко, яка зіграла дівчину зі складним характером та непростою професією Анну Коган.

«Скажу чесно, у рідному театрі мене використовують трохи в іншому амплуа. В основному я граю ролі ліричних героїнь. Тому я здивувалась, коли мені запропонували зіграти Анну Коган. За природою я більш емоційна, більш чутлива, навіть, можна сказати, пристрасна натура. Анна зовсім інша – зважена, рішуча, сувора, емоційно дуже стримана, інколи десь безкомпромісна. Тому під час роботи над роллю мені було що долати, з чим боротися і чому, так би мовити, вчитися», – розповідає Марія Пашкурова-Петренко.

П’ятий сезон детективу знімала продакшен-студія «SFERA FILM» на замовлення телеканалу 2+2. Зйомки проходили у Києві та області. Продюсери: Сергій Кизима, Сергій Карпенко, Дмитро Сафановський, Вадим Червяков. Режисер: Валерій Ібрагімов. Сценарій: Олександра Смілянська.

 

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий