5 квітня о 17:10 телеканал «Україна» покаже прем’єрні серії драми з елементами екшену «Виклик 2». Картина створювалась у співпраці каналу «Україна» з компаніями IVORY films і «Теле Про» за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Другий сезон серіалу відтворить реальні вражаючі історії порятунку та познайомить глядачів з особистим життям рятувальників.

У нових серіях «Виклику» глядачі побачать ще більше цікавих історій із життя рятувальників. Так, будуть відтворені гучні події, які вражали українців протягом кількох останніх років. Наприклад, глядачі стануть свідками випадків, які відбуваються в ООС, побачать порятунок луганських лісів від пожежі, історію пожежі в Чорнобильській зоні, які трапились у минулому році і багато іншого.

«У другому сезоні ми глобалізували надзвичайні ситуації. Так, були відзняті сцени великих аварій та катастроф, наприклад, історія про падіння вертольоту, сценарій якого створений за мотивами трагічного падіння літака АН-26 з курсантами, а також реконструювали масштабні пожежі. У цих серіях ми будемо говорити не тільки про ситуацію, але й про проблеми, які стали причиною цих трагедій. А для масштабності використаємо архівне відео ДСНС, – розповіла керівник проєкту «Виклик 2» Світлана Усенко. – Крім того, я б назвала продовження серіалу більш драматичним, адже деякі історії будуть пов’язані з особистим життям рятувальників, їхніми родичами та близькими».

Масштаби другого сезону «Виклику» дійсно вражають! Пожежі, вибухи, заміновані підвали, локальні та побутові інциденти. Команда побувала у відрядженні на Рівненському полігоні, де були відзняті неймовірні кадри – падіння літака та вертольоту. Крім того, будуть показані вибухи у потягу та складні ДТП за участі КамАЗів, громадського транспорту, тощо. Також в картині будуть відтворені історії, пов’язані з хімічними загрозами. Тому у зйомках нових серій брали участь всі підрозділи ДСНС – рятувальники, хіміки, кінологи, піротехніки. А самі актори, зізнаються – навіть найскладніші та дещо небезпечні дублі, вони намагались грати самостійно.

«Одна з історій, яка мені запам’яталась – реконструкція ситуації, коли на вечірці блогера кинули в басейн сухий лід, він почав випаровуватись і загинули люди. Спершу режисери хотіли, щоб каскадери брали участь у зйомках, але я запропонував це зробити силами акторів. І все було по-справжньому – не зі сценічним димом, а з сухим льодом, тому всі відчували небезпеку і хвилювались. Проте команда спрацювала злагоджено і все закінчилось добре. Ця зйомка була справжньою перевіркою довіри», – поділився рятувальник Генадій Клименко, якого в серіалі «Виклик» грає Геннадій Попенко.

А довіра – це дуже важлива частина професії рятувальників – запевняють експерти. І у другому сезоні картини розкриють більше історій зі справжнього життя цих хоробрих людей, про їхні родини, життя та взаємовідносини з колегами.

Головні ролі у фільмі зіграють Ірина Малигіна, Геннадій Попенко, Роман Новак, Володимир Гончаров, Олексій Хільский, Дмитро Бурма, Володимир Осадчий, Євгенія Нечипоренко, Микола Грушковський та інші. А також реальні співробітники ДСНС. Ведуча скріптед-реаліті – Світлана Усенко.

Режисерами-постановниками картини стали Дмитро Пометньов, Олександра Гончарова, Олексій Даруга та Дмитро Андріянов. Оператори-постановники – Іван Бородін, Дмитро Литвиненко і Сергій Стеценко. Продюсери – Олена Канішевська, Ірина Жигалюк, Світлана Усенко, Олег Рогожа, Іларіон Павлюк, Володимир Рибась, Захарій Гринишин. Створенням сценарію і контролем творчого процесу займалася компанія «Теле Про». Виробництвом серіалу на замовлення каналу «Україна» займався продакшн IVORY films.

Дивіться прем’єру перших серій проєкту «Виклик 2» у понеділок, 5 квітня, о 17:10 на каналі «Україна».

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий