На зіркову кухню «Смачного ексклюзиву» з Марією Мельник завітав співак Віктор Павлик. У відвертому інтерв’ю для програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» артист розповів, на честь кого він разом з дружиною Катериною назве свого сина, який скоро народиться, та чому у старості буде розраховувати тільки на молоду дружину.

У центрі уваги Віктор Павлік залишається і досі. Проте на перший план вийшла не його співоча кар’єра, а стосунки з Катериною Реп’яховою. Дружина Віктора молодша за нього на двадцять дев’ять років і невдовзі подружжя стане батьками. Та хоч би що пара робила і хоч би як себе називала – постійно наражається на хейт. Проте ні Катерина, ні Віктор не звертають на це уваги, а зосереджуються на власному щасті.

«У нас має народитись маленький хлопчик. Вже навіть знаємо, яке ім’я йому дамо – Архангел Михаїл, – поділився Віктор Павлік у програмі «Ранок з Україною». – Катя з дитинства мріяла, коли у неї буде хлопчик, назве його Михайлом. Переді мною стоїть дуже велике завдання виховати його, поки я ще можу, поки я ще маю можливість. Маю сили поставити на ноги. Єдине, що я розумію – коли йому буде 20, мені буде 75 років».

Наразі артист займається не лише власною кар’єрою, а й допомагає дружині, яка заробляє на соціальних мережах. Проте виховувати дитину планують традиційним методом.

«Не думаю, що я покину кар’єру і займатимусь вихованням сина. Я бачу, Катя налаштована виховувати і бути з дитиною. І їй це не має заважати робити свою справу, ну а я поки бог мені відзначив – буду співати», – розповів артист.

Ба більше, співак зізнається – до роботи дружини ставиться серйозно.

«За інтернетом майбутнє. За YouTube-каналом, за Інстаграмом майбутнє, – зазначив Віктор Павлік. – Я навіть не сумніваюсь у тому, що настане такий час, коли я буду на утриманні у своєї дружини. Я сподіваюсь, що вона мене не вижене з дому, а буде все-таки допомагати, утримувати і водити за ручку через дорогу».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар