Що подивитися на вихідних? Якщо ви хоч раз ставили собі це питання — ми знаємо, як вам допомогти. Актриса серіалу “Швидка” на каналі НЛО TV Дарина Мельник радить три серіали, від яких ви не зможете відірватися всі вихідні!

— Останнім часом виходить так багато якісних крутих серіалів, що обрати з них лише три, як на мене, злочин. Тому, дам невеличку пораду: можна брати та впевнено дивитися  будь-який проект за участі Джозефа Гілгана (серіал “Це — Англія”), Сари Полсон (“Сестра Ретчед”), причетності до проекту Тайки Вайтіті (“Джо-Джо”) та Джастіна Ройланда (“Рік і Морті”). Я ж  розповім про три різні за жанром проекти. Почнемо!

«Що ми робимо в тіні» (What we do in the shadows)

США, 2019

«Що ми робимо в тіні» — це комедія про вампірів в умовах сучасного світу. Про їх побут, магію та суперечки. Головні герої живуть в одному будинку на околиці Нью-Йорку. Це пара вампірів, що разом вже декілька століть. Древній полководець Нандор та надокучливий енергетичний вампір, що живиться енергією своїх співмешканців та співробітників у офісі . Серії невеликі, по 20 хвилин, тож якщо у вас небагато вільного часу і хочеться простого світлого (і кривавого) гумору, то цей серіал саме для вас. Не буде і двох хвилин без сміху — я обіцяю!

«Роки» (Years and years)

Великобританія, 2019

«Роки» — дуже серйозний та в чомусь, на жаль, пророчий проект. Дії розгортаються у недалекому майбутньому, із вдосконаленими технологіями сьогодення. Весь світ охоплений революціями і постійно стоїть на межі третьої світової війни. Але увага сконцентрована не на самих подіях, які відбуваються навколо головних героїв серіалу, а навколо їх почуттів та переживань. Це — намагання зберегти родину, буквально зберегти їх живими, уникнення перешкод та швидкі болючі рішення. Після перегляду цього серіалу переповнює любов та тривога, думки про те, в якій країні ми живемо та наскільки ми незахищені.

«11/22/63»

США, 2012

«11/22/63» — небанальний, романтичний, дуже голівудський, дуже-дуже Стівено-Кінгівський, з науковим шлейфом, захоплюючий серіал. Знятий за мотивами науково-фантастичного роману вищевказаного письменника. В головних ролях Кріс Купер та один з найгарячіших американських крашів — Джеймс Франко. На початку було незвично бачити Франко в ролі серйозного героя з внутрішнім стрижнем, але він потрапив у самісіньку сутність цього персонажу і зіграв його дуже круто.  Викладачу англійської мови треба запобігти вбивству Кеннеді 1963 року. Але портал, що працює за своїми специфічними законами, веде тільки до конкретного часу, конкретного дня 1958 року. Які це закони, скільки разів головний герой повертався до початкової точки, як він дізнався про існування порталу і через які перепони доводиться йому пройти з 1958 по 1963 роки я розповідати не стану, бо ви повинні все побачити на власні очі!

Рубрики: Сериал

Оставьте ваш комментарий