В середині квітня відбудеться прем’єра нових серій неопізнаної літаючої комедії «Прибулець».

Продовження українського ситкому вийде на телеканалі ТЕТ 12 квітня о 18:15. Креативний продюсер телеканалу ТЕТ і автор ідеї Роман Лукін поділився, що в новому сезоні прибулець вже освоїться на землі і подорослішає, відповідно, труднощі, які він буде створювати в житті сім’ї, стануть гострішими і цікавішими.

«Крім того, локації серіалу, завдяки роботі великої команди, створюють в кадрі свого роду український Прованс – Україну, в якій хочеться жити. Можливо, саме тому глядачеві і хочеться доторкнутися до цього чарівного, казкового, але такого «свого» світу!» – додав Роман Лукін.

Другий сезон «Прибульця» обіцяє бути яскравим і динамічним – глядач нарешті дізнається, чи одружаться Оксана з Колею, чи зможе прибулець повернутися на свою планету, а також побачить зустріч головного героя з двійником і як він почне відчувати земні почуття.

Нагадаємо, перший сезон ситкому вийшов на телеканалі ТЕТ у листопаді 2020 року. Головні ролі в комедійному серіалі виконують Анатоль Фон-Філандра, Марія Крушинська, Володимир Кравчук, Леся Самаєва і Костянтин Данилюк.

Вмикай телеканал ТЕТ 12 квітня о 18:15 і першим подивися нові серії улюбленого серіалу!

 

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий