Співак та продюсер, фронтмен гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка влаштував благодійний вечір за океаном, зібрані кошти від якого направлені на допомогу дитячій лікарні «Охматдит». 

Артист представив свій відомий проект «Музика і Вино». Концерт з дегустацією вина відбувся аж у Мексиці. В одному з відомих винних клубів вишуканого курорту Плая Дель Кармен легенда українського року зустрівся з шанувальниками та пригостив своїм авторським вином «Країна мрій».

За словами Олега Скрипки, на благодійному вечорі зібралась справжня міжнародна компанія. Там були і українці, і мексиканці, і гості з Америки, Ізраїлю, Білорусії. «Культурна дипломатія – це потужний інструмент, можна говорити мовою музики, можна презентувати дегустаційні вина і ці всі прекрасні речі єднають людей, єднають світ. І головне, що мета такої зустрічі – благодійні кошти для дітей, для їх світлого майбутнього».

Слід відзначити, що Олег Скрипка зацікавився виноробством ще у 1990-ті, під час свого перебування у Франції. Опановуючи локальне «мистецтво життя», Скрипка зрозумів, що споживання вина для французів — ціла культура. З тих пір він довгий час плекав мрію про виноробство, яка нарешті втілилась кілька років тому у концепцію авторського вина «Країна мрій» разом с партнерами «Шато Чизай» . У 2019-му році вино Скрипки отримало друге призове місце на Всеукраїнському Винному Форумі — і з тих пір активно подорожує Україною та світом. В Мексиці воно було представлене вперше.

З українськими прихильниками Олег Скрипка зустрінеться зовсім скоро на концерті 22 квітня у Києві. Разом з НАОНІ Оркестра артист підготував унікальну весняну програму. На честь 35-ти річчя гурту “Воплі Відоплясова” найвідоміші хіти гості концерту вперше почують під акомпанемент 40 народних інструментів — це буде поєднання року та класики.

Рубрики: Звезды Музыка

Оставьте ваш комментарий