«Не впасти» стала офіційним саундтреком п’ятого сезону проекту.

Заголовні пісні від відомих українських виконавців до реаліті «Від пацанки до панянки» стали традицією. У минулому сезоні саундтреком була пісня Jerry Heil #НЕБЕЙБІ. У п’ятому сезоні ним став трек Alina Pash «Не впасти». Спочатку співачка написала його для дівчинки з рідкісним захворюванням, як у Стівена Хокінга. Але пісня виявилася настільки мотиваційною, що підійшла й під історії «пацанок».

– Написати вірші до пісні мене надихнули біографії дівчат, – каже співачка. – Ця пісня про те, як важко віднайти віру у власні сили й не поступитися. Усі ми щодня шукаємо себе. У юному віці, у процесі формування кожен може легко загубитися. Пісні як ця допомагають тримати себе в руках у складні моменти.

До речі, в запису глядачі можуть почути не лише голос відомої виконавиці, а й самих «пацанок». Під керівництвом Alina Pash дівчата виконали саундтрек на студії звукозапису.

– Ми вибрали Аліну, тому що вона буває різною, – каже керівниця проекту «Від пацанки до панянки» Ксенія Бабенко. – Вона прийшла до студії у кросівках, але від цього не стала менш жіночною. Плюс, вона трошки бунтарка, як і наші учасниці. Її перший трек називається «Bitanga». І він перекладається як «хуліганка». Хіба не збіг? Ще вона розповіла дівчатам історію свого успіху і стала для учасниць прекрасним прикладом для наслідування. У житті Аліна всього досягає сама. Вона не народилася із золотою ложкою в роті, а багато працювала. І продовжує працювати, щоб дарувати слухачам нові треки.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Послухати трек можна за посиланням — https://www.youtube.com/watch?v=na43QgQjgls

Рубрики: Музика ТБ

Залиште ваш коментар