Хто сказав, що організація романтичного побачення — виключно чоловічий привілей? Модель та ведуча шоу «Оттак Мастак» на каналі НЛО TV Аманда Іроанья руйнує стереотипи, адже впевнена — кожному під силу створити романтичний настрій! Телеведуча поділилася кількома секретами організації особливого побачення, які можуть стати вам у нагоді.

Романтична вечеря при свічках

Найбанальніший варіант, проте, в решті-решт, виходить найчуттєвішим. Просто сядьте та проведіть весь вечір у розмовах з коханим.  Забудьте, хоча б на мить, про всі турботи. Тільки я б не замовляла їжу, а приготувала власноруч щось особливе — не буденну страву. Ще краще ввімкнути музику та приготувати вечерю разом. Після можна подивитися романтичний фільм, можливо, у вашої пари є знакова для вас кінострічка.

Романтична вечеря — у нестандартному місці

На випадок, якщо хочеться змінити обстановку — організуйте романтичну вечерю, але на даху. Уявіть. Теплий літній вечір, тераса даху прикрашена ліхтариками. У вас є пледи, вино, фрукти. І ви вдвох можете милуватися зірками. Знаєте, прямо як у фільмах! Щоправда, можуть бути складнощі з пошуком відкритих дахів, тому краще домовлятися заздалегідь.

Знову — романтична вечеря!

Але тепер — романтична вечеря на пляжі. Знаю, що це сезонна альтернатива, але я не можу її оминути! Влаштуйте вечерю, милуючись заходом сонця та шумом хвиль. Можна зробити імпровізований столик або ж покривало, взяти свічки і легкі страви.  Це може бути Труханів острів або Київське море — вибір за вами!

SPA для двох

Якщо вдома дозволяє власна ванна, то купити ефірні масла, піну, прикрасити ванну кімнату свічками та трояндами. Або ж обрати в салоні парну релаксуючу програму, яка вам до вподоби. Обіцяю, що це не тільки вас зблизить, але й дозволить розслабитися та на якийсь час забути про всі на світі турботи.

І основне — де б ви не вирішили влаштувати побачення, пам’ятайте — головне не місце, а ви двоє та ваші почуття!

Рубрики: Звезды

Оставьте ваш комментарий