Екшну багато не буває — тому з 5 квітня по буднях о 21:15 на ТЕТ дивись кіно, яке захоплює дух і змушує перейматися за героїв. 

У понеділок-вівторок о 21:15 х/ф «Перевізник» — дві частини 

Колишній десантник Френк Мартін має непоганий бізнес — перевозить будь-які вантажі по французькому Середземномор’ю і робить свою роботу швидко і якісно. Нестачі в клієнтах немає, адже він завжди дотримується трьох правил: не змінює умов угоди, не запитує імен і ніколи не заглядає в багаж. Але одного разу Мартін порушує правило і заглядає в багажник…

А в наступній частині Френк відходить від справ і оселяється в Майамі, де влаштовується шофером в багату сім’ю. З маленьким сином цього сімейства він зближується, тому коли хлопчика викрадають, Мартіну доводиться використовувати свої професійні навички, щоб повернути хлопчину, а також розкрити зловісний план викрадача…

У середу о 21:15 х/ф «Орлиний зір» 

У фільмі «Орлиний зір» герої ні хвилини не відпочивають, сюжет настільки динамічний, що навіть страшно перемикати телевізор, коли починається реклама. Раптом пропустиш щось важливе?

Радимо переглянути фільм тим, хто любить погоні, розбірки крутих чуваків і змови. Але якщо тобі подобається романтика в кіно, «Орлиний зір» не розчарує і тут.

У четвер о 21:15 х/ф «Джек Річер» 

Снайпер вбиває кількох випадкових перехожих. Його знаходять і заарештовують. Всі докази вказують на нього. На допиті замість зізнання він пише ім’я — Джек Річер. Більше обвинувачений не може нічого сказати, тому що після побиття співкамерниками впадає в кому. Загадковий Джек Річер одразу з’являється на горизонті. Хто він такий і чи допоможе Річер вирішити заплутану справу?

У п’ятницю о 21:15 х/ф «Врятувати рядового Раяна» 

Том Генкс, Він Дизель, Метт Деймон і Едвард Бернс — такий зірковий склад може бути тільки у фільмі Стівена Спілберга.

Капітан Джон Міллер (Том Генкс) отримує складне завдання. Разом із загоном з восьми людей Міллер повинен відправитися в тил ворога на пошуки рядового Джеймса Райана, три рідних брати якого майже одночасно загинули на полях битв.

Командування прийняло рішення демобілізувати Райана і відправити його на батьківщину до матері. Але для того, щоб знайти і врятувати солдата, крихітному загону доведеться пройти через всі кола пекла…

Вмикай телеканал ТЕТ о 21:15 та дивись улюблені фільми!

Рубрики: Кино ТВ

Оставьте ваш комментарий