На YouTube відбулась ексклюзивна відеопрем’єра музичного проекту Святослава Вакарчука «Оранжерея».

Зйомки проходили на репетиційній базі, облаштованій затишними декораціями, які переносили глядача у світ «Оранжереї». Під час знімального процесу музиканти джемили, багато спілкувалися між собою, імпровізували. Усе — наживо. Ці моменти зберегли на монтажі без правок, аби занурити глядача в атмосферу проекту.

До відеопрезентаціі увійшли 7 треків: 6 з 12 пісень  «Оранжереї» та бонустрек — «Обійми» «Океану Ельзи» в оригінальному аранжуванні.

Нагадаємо, на початку березня Святослав Вакарчук презентував свій третій авторський проект «Оранжерея», створений поза межами «Океану Ельзи», та записаний як за участі окремих учасників ОЕ, так і запрошених джазових музикантів й, вперше, вокалістки.

— У записі «Оранжереї» взяли участь, окрім мене, троє музикантів Океану Ельзи — Денис Глінін, Мілош Єліч та Денис Дудко. П’ятий учасник ОЕ — гітарист Влада Опсеніца — одружився, і оскільки його дружина мешкає в Америці, то він, наразі, живе на дві країни. З початком пандемії, перманентних локдаунів, йому літати стало складно. Тому ми в проекті «Оранжерея» вчотирьох з ОЕ. Також я запросив долучитись до нас джазових музикантів, які зіграли на духових, Сергія Сидоренка та Олександра Чаркіна. А ще, і це дуже важливий для мене новий досвід, включити повноцінний жіночий вокал. Окремі пісні виконує молода талановита співачка Віталіна Мусієнко. Свого часу ви могли бачити її у складі моєї команди на вокальному шоу «Голос країни». В тому сезоні вона, до речі, перемогла, — розповідає Святослав Вакарчук про проект «Оранжерея».

 

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар