Свобода вибору є дар, даний далеко не всім. Дехто розпочинає свій життєвий шлях без нього. Деякі люди з народження мають свої певні особливості і змалку їх супроводжують труднощі, від самого початку.

Ці діти завжди одинокі воїни у своїх битвах, які незрівнянно складніші та масштабніші за дрібні щоденні проблеми більшості людей. Кожна така дитина є справжнім супер-героєм, оскільки щодня приймає боротьбу і перемагає.

Їхнє майбутнє залежить від вибору, який ми здійснюємо по відношенню до них. Майбутнє  цього світу залежить від нашого ставлення до цих дітей.

Ця пісня про вибір, адже інколи ми навіть не усвідомлюємо, що маємо можливість обирати. Часто вибір здійснюється нами надто легковажно, після чого шлях досягнення мети буде покинутий на першій же перешкоді.

Щоразу, здійснюючи вибір або сходячи з дистанції, згадуй людей, які не мали можливості обрати, але досі залишаються на своєму шляху.

Пісня, як завжди, записана та зведена Дмитром Афанасьєвим на незалежній студії SINOPTIK mobile studio. Мастеринг виконаний Максом Мортоном. Відео зрежисовано, знято та змонтовано командою SINOPTIK (Кіріл Постніков та Дмитро Афанасьєв)

Зйомки відбулися у Коростишівській спеціальній школі-інтернаті. Величезна подяка усім дітям, команді кураторів та директору закладу Макарчуку Віталію Івановичу!

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий