12 квітня на телеканалі ТЕТ о 18:15 відбудеться прем’єра другого сезону комедійного серіалу «Прибулець».

Напередодні прем’єри нових епізодів неопізнаної літаючої комедії стало відомо, що в серіалі з’явиться популярна актриса Інна Приходько, відома глядачеві за фільмом «Скажене весілля» та серіалом «Великі Вуйки». У серіалі телеканалу ТЕТ вона зіграла дружину двійника прибульця, яка, також як і близькі головного героя, починає плутати свого коханого з інопланетянином. Її персонаж – сильна, сучасна дівчина, голова сім’ї, яка може побороти будь-які перешкоди на своєму шляху.

Актор Анатоль Фон-Філандра поділився подробицями зйомки 2 сезону серіалу «Прибулець»

«Атмосфера у нас була тепла і привітна. Я давно знаю режисера по іншим проєктам, а в кадрі працювати з такими колегами, як Анатоль Фон-Філандра, Маша Крушинська, Вова Кравчук і Костя Данилюк – просто щастя. Мені подобається зніматися разом з професіоналами, які до того ж працюють в жанрі комедії, оскільки він складний. Крім того, на другий знімальний день ми попрацювали разом з Лесею Самаєвою, з якою не раз знімалися разом. Дуже люблю бути з нею в кадрі», – поділилася Інна Приходько.

За словами акторки, їй чи не вперше довелося зображати в кадрі бійку.

«Сцена вийшла дуже кумедною. За історією Валя Вовченко, яка грає Іру, повинна була мене схопити за волосся і я запропонувала, щоб ми вплели шиньйон. Вона вкрай сильно переживала, що вирве справжній жмут волосся і постійно перепитувала, чи все у мене добре (сміється)», – розповіла актриса.

Нагадаємо, прем’єра першого сезону серіалу відбулася в листопаді 2020 року. А зовсім скоро глядачі ТЕТ побачать на телеекранах продовження весільних перепетій Оксани (Марія Крушинська) і Колі (Володимир Кравчук), пригод прибульця на Землі і дізнаються, чи зможе він повернутися на свою планету.

Вмикай всією сім’єю телеканал ТЕТ 12 квітня о 18:15 та занурюйся у світ гумору разом з улюбленими героями!

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий