Дівчина залишила реаліті після чотирьох тижнів навчання у Школі леді.

П’ятий сезон реаліті «Від пацанки до панянки» (Новий канал) зібрав у стінах Школи леді абсолютно різних дівчат з усіх куточків України. Єдине, що їх об’єднувало, – всі вони представниці покоління Z, які мали певні Zалежності. Наталя #Чекуня Гаврик потрапила на проект через те, що дуже пиячила. Після місяця навчання у Школі леді вона залишила навчальний заклад і повернулася додому. Новий канал дізнався у дівчини, як склалося її життя.

Чи змінилася ти на проекті? 

– Коли потрапила в реаліті, то не любила себе. Адже вдома мене постійно принижували. На проекті почала вірити в себе. Побачила, що можу бути красивою – як зовнішньо, так і внутрішньо. Зрозуміла, що мені не потрібні алкоголь і наркотики. Навчилася аналізувати свої вчинки. Головне, що в моєму житті з’явилася мета, яку я поступово втілюю.

Яка саме?

– Хочу пройти курси масажистів. Дуже подобається ця професія. Також хотілося б спробувати попрацювати бариста. А, може, згодом і відкрити власну кав’ярню. Поки ж працюю адміністратором у супермаркеті та розвиваю свою сторінку в Instagram.

Яке випробування на проекті для тебе стало найважчим? 

– Найскладніше було розкриватися на психологічних випробуваннях. Розуміла, що мої одкровення побачить уся країна. Та я прийшла на проект змінитися, і хотіла поспілкуватися з психологом. Страшенно зраділа, коли сказали, що з нами буде працювати Наталія Борисова. Психолог навчила, що проблеми можна вирішувати розумом, а не пляшкою, як я це робила до проекту.

А що виявилося найважчим після повернення додому?

– Найскладніше – адаптуватися до нового життя поза стінами Школи леді. На проекті я перебувала в цілковитій безпеці. А тут на мене чекало звичайне життя. Чесно, було лячно їхати додому, тому що боялася повернутися до старого життя.

Не повернулася?  

– Один раз зірвалася й випила алкоголь, коли побачила в ефірі свою візитку. Знову згадала весь той біль, що відчувала під час її зйомок, і не змогла впоратися самостійно. Та потім пошкодувала, що випила.

Чи спілкуєшся ти з педагогами Школи леді після проекту?

– Підтримую зв’язок і з директором Тетяною Мокріді, і з завучами – Катериною Виноградовою та Іриною Зайцевою. А також спілкуюся з психологом Наталією Борисовою. Є підтримка й від знімальної групи проекту.

Більше ексклюзивних деталей про навчання в Школі леді та про житті Наталі дивіться за посиланням – https://www.youtube.com/watch?v=aNCg3H5gcgE

«Від пацанки до панянки» – щопонеділка о 19:00 на Новому каналі. 

Рубрики: Интервью ТВ

Оставьте ваш комментарий