У нових випусках популярного шоу «Маска» на телеканалі «Україна», яке виходить щосуботи о 21:00, стало відомо, хто ховався під маскою загадкової та непередбачуваної Бабки, а також наймилішого учасника — Циклопа.

Неймовірна Бабка у півфіналі найпопулярнішого шоу країни «МАСКА» знову здивувала глядачів. Перед виступом учасниця поділилась підказками та навіть порівняла себе з зірковими детективами.

«Золота молодь – то не про мене. На відміну від NK | Насті Каменських я не жила у Франції чи Італії, моя хрещена не народна артистка України. Я росла у простій родині і мені абсолютно не соромно зізнатись, що свій трудовий шлях починала на промисловому підприємстві з машинним способом виробництва. Такою простою я залишалась завжди. Як відомо, DZIDZIO став продюсером кількох фільмів, в яких сам і зіграв, а от я допомагала талантам безкорисно. Просто додавала яскравих барв українському телебаченню», – розповіла Бабка в ефірі гіпершоу «МАСКА».

Після чого учасниця зачарувала всіх сучасним і грайливим номером на популярну пісню «Bad Guy» співачки Біллі Айліш. Ба більше, для виступу Бабка навіть урізноманітнила костюм – на маску вдягла стильну рожеву балаклаву, прикрашену метеликами. Зіркові детективи шоу відзначили виступ Бабки, та особливо він вразив NK | Настю Каменських.

«Бабка дуже неоднозначна – розмовляє милим голосом, а потім співає, як чоловік. Я просто не розумію, як так? – зазначила NK | Настя Каменських в ефірі каналу «Україна». – Відповідає Бабка дуже сміливо, та і взагалі – вогонь! А ще вона дуже різнопланова в питанні вокалу і це додає їй загадковості».

За правилами півфіналу шоу «МАСКА» детективи і глядачі у залі мали обрати, хто пройде до фіналу, а хто зніме маску за крок до перемоги. Проте цього разу глядачі віддали свої голоси за величне та розкішне Сонце. Так, стало відомо, що під маскою непередбачуваної Бабки ховалась співачка Анастасія Приходько.

«Я дуже вдячна зірковим детективам за такі коментарі моїх виступів. Проте мушу визнати, було дуже складно! Адже пісні, які я виконувала на сцені шоу, наприклад, «I Wanna Be Loved by You» Мерілін Монро, мені неблизькі. В такому важко приховати голос, до того ж було багато підказок про мене, тож я постійно думала, що ви впізнаєте мене. А ще ці танці, жіночність – вони мені непритаманні», – поділилась співачка Анастасія Приходько в ефірі шоу «МАСКА».


Також у півфіналі шоу «МАСКА» розкрили особу, що ховалась під маскою Циклопа. Під час останнього номеру учасник запалив під хіт Селени Гомес і змусив танцювати весь зал. 

Улюбленець дітлахів та дорослих – наймиліший учасник грандіозного шоу «МАСКА» Циклоп, в ефірі півфіналу зарядив порцією позитиву, виконавши відому пісню «Love You Like A Love Song» співачки Селени Гомес. Зіркові детективи і весь зал почав танцювати і підтримувати учасника гучними оваціями, не всидів на місці навіть Андрій Данилко, який завжди поводиться дуже стримано та спокійно.

«Це єдина тварючка, яка змусила танцювати Андрія Михайловича», – сміючись, прокоментувала зірковий детектив шоу «МАСКА» Оля Полякова.

Та й сам Циклоп зізнався – саме такої реакції хотів досягти, адже його метою було налаштувати всіх на позитив.

«Ви такі розумні й такі зіркові, а ще так захопились тим, щоб розгадати всіх нас, що забули просто радіти. Мені так хотілось, щоб кожен відчув себе дитиною і просто радів Циклопчику, – прокоментував свій виступ Циклоп в ефірі каналу «Україна». – Мені дуже подобається це шоу, але головне – це навіть не голосування. Головне – дарувати радість усім-усім».

Наймиліший учасник потрапив у номінацію з Драконом. Проте цього разу результати голосування виявились для нього невтішними – зіркові детективи і глядачі вирішили розсекретити Циклопа, під маскою якого ховалась популярна співачка Michelle Andrade.

«Ми дуже довго працювали над моїм акцентом, щоб його не було чути і над записом пісень. Дякую вам за ваші коментарі! Мені було так приємно бути Циклопом. Під час виступів, я навіть не асоціювала себе з Мішель – повністю перевтілювалась. Мені завжди хотілось танцювати і радіти», – поділилась Michelle Andrade на сцені шоу «МАСКА».

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий