Першим з європейців про серфінг дізнався український мореплавець Юрій Лисянський. Мандрівник під час своєї навколосвітньої подорожі побачив, як гавайці намагаються зловити хвилю, стоячи на дошці. За кілька століть серфінг став одним із найпопулярніших видів спорту не лише серед світових, але й українських знаменитостей. Про свій досвід підкорення океану журналістам інформаційно-розважальної програми «Загублений світ» на каналі 2+2 розповіла Даша Астаф’єва.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Вперше Астаф’єва стала на дошку, щоб подолати свій страх води. Це сталося на Португальському узбережжі, яке найкраще підходить для новачків. Там висота хвиль сягає лише п’яти метрів.

«Тебе гатить хвилями так, що вже на третьому валу думаєш, на дідька той серфінг? Але кожного разу отримуєш такий кайф! Якщо ви злякалися спочатку, спробуйте вдруге і втретє. Ви закохаєтеся», — зізналася Астаф’єва.

Однак, потрібно остерігатися не лише акул, а й гостро відточеного каміння:  «Тебе може накрити хвилею, закрутити, винести на каміння. Треба швидко зреагувати. Каміння настільки обточене й гостре, ніби лезо бритви».

Не пропустіть неймовірні історії та невідомі факти про людство і природу — в інформаційно-розважальному проекті «Загублений світ» на каналі 2+2.

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий