— Ми з Вовою знайомі ще зі студентських часів, тож коли він запропонував залетіти на фіт, я підозрювала що має бути круто. Коли ж я безпосередньо почула саму пісню — відразу погодилась, бо це мій вайб і вона мене зачепила за живе. Мабуть головною причиною нашої колаби є музика та чесний месседж, який, я впевнена, дійде до кожного серця, — розповідає MamaRika.

— Просто давно не було пісень про любов, таких шоб взяло і не відпускало. Шоб згоріти у попіл і переродитись новим феніксом. Або феніксинею. Фемінітиви це важливо. Дякую MamaRika, — коментує VovaZiLvova.

Окрім самої пісні артисти відзняли, дуже чуттєву відео роботу. В ній режисер Олександр Швець вирішив показати внутрішній світ, людини з розбитим серцем. Як каже сам Олександр: «Найчастіше, коли нам розбивають серце , єдиною реальністю для нас стає наш внутрішній світ, в якому співрозмовниками є лише наші негативні емоції. Ми боремося з ними, ми занадто прив’язуємось до них. Інколи ми їм програємо і вони поглинають нас. А інколи ми знаходимо в собі сили  і відпускаємо. Не бійтеся відкривати своє серце, скільки б разів його не розбивали».

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий