Сьогодні, 13 квітня, о 19:00  ведуча новин ТСН на своїй сторінці в Instagram проведе особливий прямий ефір з першою Олімпійською чемпіонкою Незалежної України 1994 року, фігуристкою Оксаною Баюл. Це буде ексклюзив та перша за довгі роки відверта розмова Оксани Баюл з українським журналістом. На зв’язку Київ — Лос-Анджелес.

Баюл знає Марічку Падалко особисто і погодилася довірити це інтерв‘ю. Це довгоочікувана і унікальна нагода почути легендарну чемпіонку, яка вже багато років відмовляє всім ЗМІ в Україні. На зв’язку Оксана буде разом зі своїм чоловіком Карло.

З іменем Оксани Баюл, одразу пригадується її перемога у 1994 році у містечку Ліллегаммері (Норвегія). Як 16-річна українка у драматичній боротьбі вирвала золото, а потім всі чекали підняття українського прапора на церемонії нагородження 45 хвилин! Бо в організаторів не виявилося гімну України.  Було запропоновано поставити гімн СССР, або гімн Росії, або олімпійський гімн, але українська делегація відмовилась. Тому всі вимушено чекали поки українська делегація терміново рятуватиме ситуацію і привезе з олімпійського містечка до Палацу спорту український гімн.

Оксана Баюл дуже давно не спілкувалася з Україною – одразу після олімпійського тріумфу її тренер Галина Змієвська перевезла Оксану під багатомільйонні контракти до США, де вона стала головною зіркою шоу «Чемпіони на льоду» (Tom Collins’ Champions On Ice)  та примою телевізійних трансляцій.

Чим зараз займається Оксана і які має нові плани – вона вперше погодилася обговорити з Марічкою Падалко, українським журналістом!

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар