Зірка Нового каналу поділилася враженнями про продукт від світових селебриті.

Ведуча шоу «Хто зверху?» та «Le Маршрутка» Леся Нікітюк чого тільки не куштувала за час своїх шалених тревел-проектів. Але часом до рук знаменитості потрапляють делікатеси від інших селебриті, часом навіть світових. Так, наприклад, за кулісами проекту «Де логіка?», яке показує Новий канал, Леся Нікітюк зізналася, що їй вдалося продегустувати вино від Анджеліни Джолі та Бреда Пітта.

Під час діджитал-гри «В приват до зірки» перед шоу учаснику гурту KADNAY Дімі Каднаю вдалося назвати дату, за яку Леся знайшла фото приємного вечора за келихом вина.

– У мене тут винчик, фруктова нарізочка і сир, – каже ведуча Нового каналу. – Ось так, до речі, виглядає вино з особистого виноградника Бреда Пітта й Анджеліни Джолі. Воно лише з’явилося в Україні, і мені одразу презентували цю пляшку. Це Miraval.

І хоч у Лесі Нікітюк опинилося вино від світових зірок, дівчині воно абсолютно не зайшло. Виявилося, що ведучій презентували лише півпляшки напою, а, значить, комусь воно теж не дуже сподобалося. 

У 2011 році голлівудське подружжя придбало маєток Miraval площею 500 гектарів. Вони перетворили його на виноробню. До речі, саме там у 2014 році було зігране довгоочікуване весілля. У 2012 році Анджеліна Джолі та Бред Пітт випустили у продаж свої перші 6 тисяч пляшок Miraval Rosé 2012, які було розпродане лише за п’ять годин.

Не пропусти новий випуск шоу «Де логіка?» з Лесею Нікітюк, Мілою Єремєєвою та гуртом Kadnay – Дмитром Каднаєм та Філіпом Коляденко вже сьогодні, 20 квітня, о 19:00 на Новому каналі.

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар