З понеділка по п’ятницю о 9:50 в ефірі каналу «Україна» виходять прем’єрні випуски тележурналу цікавих історій «Мисливці за дивами». Ведучий програми, репер ХАС, відверто розповів, від чого йому довелось відмовитись заради зйомок проєкту і як переносить тривалу розлуку з рідними. 

Для відомого українського музиканта і радіоведучого ХАСа проєкт «Мисливці за дивами» став першою роботою на телебаченні. Артист зізнається – з перших днів зйомок відчув себе, наче у студентські роки, коли було багато нової цікавої інформації і обмаль часу на її засвоєння. Проте ведучий впорався на всі 100, щоправда, для цього йому довелось піти на чималі жертви.

«На 90% попрощався з радіо, адже я вів ранкове шоу, а наразі постійно знаходжусь у відрядженнях. Залишив собі тільки авторську рубрику «Реп-дайджест». Музика завжди зі мною, єдина проблема – знайти час, щоб потрапити у студію і записати пісні. А от моїх рідних можна назвати терплячими великомучениками. Але дружина вже звикла. Колись їй було легше – вона мій концертний директор і всюди зі мною каталась, тобто ми завжди були разом. Але зараз інші часи. Синові скоро рік, думаю, він пробачить мою часту відсутність», – розповів ХАС на знімальному майданчику програми «Мисливці за дивами».

Та все ж найскладнішим випробуванням для репера стало тривале розставання з родиною, адже під час відсутності ХАСа його маленький син Марсель зробив свої перші кроки.

«Коли поїхав у перше відрядження, мій син зробив перші кроки. І я цього не побачив на власні очі, тільки на відео. Звичайно, потім приїхав додому, і він до мене пішов, але це вже не ново, не вперше. Зараз у нього такий вік, коли дитина швидко розвивається, і ймовірність щось пропустити дуже висока. Круто, що у 21 столітті ти можеш за допомогою відеодзвінків підтримувати зв’язок. Я вже морально готовий пропустити якісь речі, але прошу дружину, щоб камера на телефоні завжди була ввімкнена», – поділився ведучий каналу «Україна».

Дивіться прем’єрні випуски тележурналу «Мисливці за дивами» з понеділка по п’ятницю о 9:50 на телеканалі «Україна».

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар