Режисерське крісло, духова піч, холодильник та тостер — усе це команда «Сніданок з 1+1» розпродасть на благодійному аукціоні на своїй сторінці у Фейсбуці.

20 квітня розпочався великий благодійний розпродаж речей зі студії найрейтинговішого ранкового шоу країни — «Сніданок з 1+1». Нещодавно всі ведучі «Сніданку», у зв’язку з ремонтними роботами, попрощалися з улюбленою студією та тимчасово “переїхали” на ефіри до нової — на територію ТСН. Повернутися до свого “дому” сніданківці планують 24 травня. Невдовзі там будуть розміщені аж три проєкти — «Сніданок з 1+1», «Сніданок. Вихідний» та перше українське денне шоу «Твій день»!

Команда ранкових ефірів підтримує ідеї розумного споживання і влаштувала розпродаж речей, що були значною частиною шоу, — це їхнє друге життя. Бережемо природні ресурси разом і зменшуємо кількість відходів за рахунок повторного споживання. А також робимо добро! Усі кошти від аукціону будуть передані до благодійного проєкту Здійсни мрію на допомогу і навчання маленьким пацієнтам лікарень.

“Зміни вже розпочались і їх не спинити. У нашій студії «Сніданку» стартувало велике перевтілення. Речі, які нам служили вірою і правдою та стали історією «Сніданку», тепер можуть опинитись у вас” — прокоментував в ефірі Єгор Гордеєєв.

Кожен лот має свою стартову ціну та крок — мінімальну суму, на яку можна підняти вартість лоту. Фінал аукціону зазначає команда під час оголошення лоту. Також на активних учасників та переможців лотів чекають сюрпризи від ведучих — авторські кулінарні книги з автографом, екскурсія до студії, багаторазові брендовані пляшки “Здійсни мрію” та інше.

Відкрила благодійний аукціон ідеальна багатофункціональна піч від найкращого італійського бренду SMEG. Духова піч серії Victoria кремового кольору з емальованої сталі, комбінована з пароваркою і має парову систему очищення. А ще вона була неодноразовою героїнею кулінарних сюжетів «Сніданок з 1+1», майже не використовувалася, бачила як створюються смачні шедеври Сенічкіна, підглядала за його запальними танцями з Настею Каменських та слухала мелодійне соло Юлії Саніної. І головне — створювала затишок на кухні! Тепер готується стати частиною нової родини! Уже 21.04 оголосять щасливого власника!

Аукціон другого лоту розпочнеться 22.04, у цей четвер. Команда готує для глядачів особливий лот зі студії — стилізований режисерський стілець для натхнення та вдалих рішень у стильній комбінації світлої тканини і дерева. Це улюблений стілець усіх гостей-селебрітіз «Сніданку»! На ньому частенько сидить дієтологиня Наталія Самойленко та час від час фотографується красуня-ведуча Люда Барбір. Подейкують, що він — секрет красивої фігури! На стільці частенько приймав важливі рішення ведучий, а тепер і продюсер Твій день Єгор Гордєєв. Доповненням до лоту стане особливий сюрприз — екскурсія студією Сніданку від улюблених ведучих!

На офіційній сторінці Сніданку кілька разів на тиждень будуть виходити ексклюзивні лоти — яскраво-червоний тостер, картина з автографом Руслана Сенічкіна, салатового кольору крісло студії «Сніданок.Вихідний» і найпопулярніший холодильник на телебаченні ніжно-зеленого кольору.

Офіційна сторінка Сніданок з 1+1 у Фейсбуці —  https://www.facebook.com/snidanok

 

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар