Український співак, заслужений артист естрадного мистецтва — Олександр Біденко презентував весняну прем’єру, пісню «Торкайся мене». 

«Ця пісня про довгоочікуване, взаємне, можливо по-своєму дитяче і романтичне  кохання, До речі, якому навіть відстань не може бути перешкодою», — запевняє Олександр.

Олександр вже не вперше приємно дивує шанувальників романтичними прем’єрами, саме тому у тісних колах його називають ліричним романтиком, який щоразу оспівує кохання по-своєму.

«Вважаю, у кожного з нас є на світі пара, та сама, рідна і потрібна кожному. Хоча спочатку доводиться так важко її знайти, але потім ти отримуєш повноцінного себе, з внутрішнім спокоєм, гармонією і бажанням прокидатися наступного ранку. А він як правило є чудовим, бо вона — поруч», — доповнює артист.

Зараз артист активно працює над створенням відеокліпу на цю композицію, запевняє, що як тільки наступить справжня весна, одразу приступить до зйомок.

«В планах відзняти повноцінний відеокліп. З нетерпінням чекаємо на довгоочікувану весну, щоб все  забуяло і розцвіло. Адже саме весна — це час коли потрібно закохуватись. І ці відчуття набувають особливого стану», — сказав співак.

Слухаємо:

 

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий