Музичний колектив «Шосте Чуття» під час карантину зазнав змін у творчості і переформатував свою музику. Це був дуже рішучий крок для «Шостого Чуття». Першим синглом у новому періоді творчості гурту став сингл з однойменною назвою «Шосте Чуття».

«Ми стали іншими за останній рік періоду карантину. Це був час перевтілення та перезавантаження гурту. Ми змінили свій посил, і саме тому наша творчість, тексти пісень стали ще глибшими та актуальними. Гурт чіткіше визначив свій стиль — романтичний поп-рок. Та посил — «Віднайди та прислухайся до своєї інтуїції — свого Шостого Чуття, і тоді ти віднайдеш себе», — розповідає лідер гурту «Шосте Чуття» Міша Бучковський.

Сингл «Шосте Чуття» стане першим синглом четвертого альбому гурту.

«Шосте Чуття» — це не просто пісня, це пісня, яку можна написати тільки один раз, один раз і на все життя. Так склалося, що в житті важко, знайти дві стихії, які поєднаються в одне ціле. Але якщо, все ж таки, вони знайшлись і поєдналися, то це шалений вибух, емоцій кохання, які видно далеко далеко поза планетами. І де б ти був, на якій відстані, один від одного, вона завжди є з тобою, твоїми думками, твоїм доповненням, твоїм Шостим Чуттям», — коментує Міша.

Зараз гурт працює над відеокліпом, який планує презентувати вже цієї весни. Слухаємо пісню тут.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий