Незабаром може з’явитись нове свято – День дизайнера України.

Міжнародний жіночий рух «За сімейні цінності» закликає підтримати українських дизайнерів та 27 квітня вдягнути одяг та аксесуари вітчизняних митців:

«Поширте своє фото у соціальних мережах із позначкою українських дизайнерів та брендів за хештегами:

#одягаю_українське

#Ukraine_fashion

Долучаємо своїх друзів по всьому світу! Побачимо, скільки нас є! Українське робить світ колоритнішим!

Ініціюємо затвердження 27 квітня як День дизайнера України та проведення в цей день щорічного флешмобу, спрямованого на популяризацію українських дизайнерів.

Все більше молоді бачить свою професійну реалізацію в креативній індустрії. Все більше українських жінок реалізовують свій творчий потенціал у галузі fashion індустрії, створюючи власні бренди.

Ми закликаємо державу звернути увагу на цей напрям і підтримати виготовлення національної якісної тканини, фурнітури; запровадити державні програми для придбання дизайнерами сучасних технічних пристроїв, на законодавчому рівні захистити fashion вироби від плагіату, сприяти функціонуванню професійних навчальних закладів, створенню дизайнерських центрів, арт-галерей, де можливе розкриття талановитих дизайнерів та їх подальша реалізація у перспективних проектах.

За таких умов креативна індустрія матиме сплеск не лише на національному рівні, а й матиме великі перспективи на міжнародній арені. А це захищеність українських сімей, самозайнятість населення, додаткові робочі місця.

Сучасне покоління сприймає світ через візію. Саме тому щороку 27 квітня українці, популяризуючи українських дизайнерів, зможуть демонструвати собі та всьому населенню планети витвори національної якості.

#за_сімейні_цінності

#за_сімейні_цінності_підтримують

#Ukraine #Ukraine_is

#for_family_values

Рубрики: Мода

Оставьте ваш комментарий