— Я виросла у містечку, в якому довгий час не було кінотеатру. Мені було 9, коли тато повів мене на фільм «Гладіатор». Не можна описати моє захоплення і вихор емоцій. Думаю, саме тоді я і стала кіноманкою, і вже залишуся нею назавжди. В якийсь період я навіть мріяла пов‘язати своє життя з кінематографом, ледь не вступила на акторський факультет. Сьогодні маю за честь бути амбасадоркою Чілдрен Кінофесту 2021. Думаю, що кіно — це той вид мистецтва, який найніжніше відлунює в юних душах. Не побоюсь сказати, що кіно часто здатне донести дітям важливі істини чи історичні події краще за підручники. Коли ми дивимось і співпереживаємо героям на екрані — це об‘єднує нас в таких почуттях як доброта, справедливість, рівність і милосердя. Кіно допомагає розвивати емоційний інтелект. З трепетом і в очікуванні розділити з вами це свято, — коментує свою участь у фестивалі Христина Соловій.

Щороку фестиваль підтримує Амбасадор, який популяризує ідеї якісного сімейного дозвілля і культурного розвитку дітей та підлітків в Україні. Амбасадорами фестивалю у різні роки були співаки Андрій Хливнюк, Фагот, Джамала, Дмитро Шуров, актор і кінорежисер Ахтем Сеітаблаєв, письменниця Катерина Бабкіна та правозахисниця і письменниця Лариса Денисенко.

Восьмий Чілдрен Кінофест проходитиме з 28 травня до 6 червня 2021 року в гібридному форматі. Покази відбудуться в кінотеатрах понад 20 міст України, а також онлайн – на сайті фестивалю www.childrenkinofest.com. Програму фестивалю оголосять в кінці квітня 2021 року.

Рубрики: Кино

Оставьте ваш комментарий