Народна артистка України Оксана Білозір закликає усіх українців підтримати вітчизняних дизайнерів. 

«27 квітня весь світ відзначає День дизайнера. Але в нашій Україні нажаль, це свято не відзначають і немає відповідного дня в переліку свят, які відзначає українська держава. І я разом з учасницями Міжнародного жіночого руху «За сімейні цінності» хочемо ініціювати та вносити відповідні подання в Парламент, щоб такий день з’явився в переліку свят», — зазначила пані Оксана.

На підтримку вітчизняних дизайнерів розпочинається флешмоб #одягаю_українське

За словами Білозір, учасники руху планують провести акцію, щоб показати всім, які у нас фантастичні дизайнери: «Тому що український кутюр сьогодні дуже шановане в світі, але ми, як і всьому важливому в Україні, дуже мало приділяємо цьому значення».

«Навіть можемо на прикладі вишиванки говорити, адже вишиванки сьогодні це модно, це стильно, це look. І дуже багато наших українських дизайнерів дуже комфортно почувають себе в світі, мають свій бізнес, який розвивається і затребуваний, — продовжує Оксана Білозір. — Як творчі мистецькі роботи, які побудовані на українському етносі, на українській традиції та культури, на українському стилі і вишивки, українських узорів. Сьогодні дуже цінні в світі наші українські прикраси. Ми мало придаємо цьому значення. Але якщо хтось зайшов в салон та побачив на прилавках різноманіття різних наших скарбів: із каменю, металу, бронзи, корали, баламути, різні на пів дорогоцінні каміння. Ми б здивувалися самі, наскільки це красиво. І я переконана, що кожна жінка захотіла б мати цей аксесуар в себе в гардеробі.

І цей світовий день нам дає можливість всю цю красоту показати.

І наш Міжнародний жіночій рух «За сімейні цінності» — ми вийшли з такою ініціативою, показати себе світу. Доповнити світ своєю колористикою, своєю унікальністю, своїм творчим духом української нації. І тому ми робимо цей флешмоб. Щоб саме в цей день кожен міг одягнути одяг українських дизайнерів і цим самим, щоб ми проявили себе та здивували себе своєю унікальністю та неповторністю».

 

Рубрики: Новости

Оставьте ваш комментарий