Вона молода і талановита, її шлях — це боротьба за життя, а її сила і віра — це приклад для багатьох. Співачка AMI презентує дебютну лірико-драматичну пісню «Пробач мені».

Пісня «Пробач мені» — це особиста історія пронизана біллю та вибаченнями.

— Я пройшла занадто важкий шлях, боролась з хворобою, яка знищувала мене з середини, боролась з самотністю і зрадою, я начеб то повільно рухалась у прірву, але життя подарувало мені шанс. Розповівши свою історію, талановитому автору, Андрію Осадчуку, я попросила його написати сповідь… Це сповідь перед самою собою . І почувши цю пісню,  слухач проживатиме  кожне слово і кожну емоцію зі мною. Я впевнена, що вона відгукнеться в серцях багатьох людей, — ділиться AMI.

«Пробач мені» написав український автор Андрій Осадчук, відомий своєю співпрацею з багатьма топ зірками.

— Коли ти починаєш співпрацю з людиною, що пройшла через подібне—- з’являється бажання не просто написати пісню, а написати історію, в якій є продовження. Наша історія  про розкаяння, пробачення, кохання і, саме головне, вона про життя. «За великим дощем буде літо», і в випадку AMI, нехай ці слова стануть пророчими,—  ділиться  автор пісні.

— Музика рятувала мене в найтяжчі моменти мого життя і зараз я хочу ділитись нею з слухачем. Мені є що розповісти. І сьогоднішня прем’єра це лише початок великого шляху, я це точно знаю, — розповідає AMI.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий