27 квітня на підтримку вітчизняних дизайнерів в соцмережах відбувся флешмоб #одягаю_українське. Міжнародний жіночий рух «За сімейні цінності» ініціював флешмоб та закликав підтримати українських дизайнерів та вдягнути одяг та аксесуари вітчизняних митців. У флешмобі взяли  участь народна артистка України, політик, громадська діячка Оксана Білозір, голова організації Міжнародного жіночого руху «За сімейні цінності» Наталя Федорчук, Військовослужбовець- старший сержант і капелан військовий Людмила Тереза, громадьскі діячі: Олексій Соколовський, Світлана Зброй, Тетяна Висоцька, Наталія Павленко.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Кожен поширив своє фото у своїй соціальній мережі із позначкою українських дизайнерів та брендів за хештегами: #одягаю_українське #Ukraine_fashion Українське робить світ колоритнішим!

«Все більше молоді бачить свою професійну реалізацію в креативній індустрії. Все більше українських жінок реалізовують свій творчий потенціал у галузі fashion індустрії, створюючи власні бренди. Ми закликаємо державу звернути увагу на цей напрям і підтримати виготовлення національної якісної тканини, фурнітури; запровадити державні програми для придбання дизайнерами сучасних технічних пристроїв, на законодавчому рівні захистити fashion вироби від плагіату, сприяти функціонуванню професійних навчальних закладів, створенню дизайнерських центрів, арт-галерей, де можливе розкриття талановитих дизайнерів та їх подальша реалізація у перспективних проектах. За таких умов креативна індустрія матиме сплеск не лише на національному рівні, а й матиме великі перспективи на міжнародній арені. А це захищеність українських сімей, самозайнятість населення, додаткові робочі місця. Сучасне покоління сприймає світ через візію» — поділилася голова Міжнародного руху «За сімейні цінності» — Наталія Федорчук.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Марія Шамедько була головним дизайнером українського балу у Відні. Саме в її платтях виходили всі дебютантки.Її наряди прикрашали церемонію святкування 100-річчя Національного театру ім. Франка. На світлинах учасниці флешмобу в дизайнерському одязі Марії.

Рубрики: Мода

Оставьте ваш комментарий