Виконавець головної ролі у серіалі «100 тисяч хвилин разом» та віце-чемпіон «Ліги сміху» став гостем шоу «Зірки, чутки та Галлівуд» на телеканалі ТЕТ. 

По завданню ведучого Жені Таллера, Руслан Ханумак, як справжній гуморист, мав розіграти Олену Кравець. По телефону він попросив взяти до «Жіночого кварталу» свою дружину Аліну Шаманську, яка, як блогерка, може привести свою аудиторію на ТБ. Також під час розмови ведучий показував Руслану картки з реченнями, які він мав інтегрувати у діалог. 

«Ти ж знаєш Алінку, мою дружину. Вона мені вчора заявила, що хоче потрапити у «Жіночий квартал». Я буду з нею репетирувати, бо я зі світу гумору, а вона — ні. Вона «Кращу актрису» на Студвесні отримувала у свій час… Алінка моя не акторка, але вчора басню читала і у неї талант. Їй дома нудно, жесть», — заявив Руслан Ханумак.

Олена у розмові пояснила, що пішла з «Жіночого кварталу» і нічого не вирішує, але потім зрозуміла, що її розігрують і посміялася з ситуації, яка склалась. Руслан заявив, що ледве не провалився від сорому крізь жовтий диван у студії і подякував колезі, що розмова тривала більше 20 секунд після пропозиції.

Дивись ще більше небанальних інтерв’ю з українськими зірками у шоу «Зірки, чутки та Галлівуд» на телеканалі ТЕТ о 15:15!

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий