Документальна картина «Зірки на Землі» — це частина однойменного проєкту, метою якого було розроблення нової кіномистецької методики для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами та, власне, фільмування цього процесу. За виробництво стрічки та втілення проєкту взялася компанія «ДобранічФільм». Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Упродовж 15 днів група тьюторів на базі львівського реабілітаційного центру «Джерело» проводила заняття з акторської майстерності, музики, живопису, пластичного мистецтва, анімації, написання сценаріїв тощо. За перебігом проєкту слідкувала кваліфікована психологиня, яка по завершенні оцінила стан дітей: покращилися комунікаційні навички, зросла впевненість у собі, підвищилась ініціативність, з’явилися успіхи в навчанні. У групі з 16 дітей половина — нормотипові, решта — діти з медичними діагнозами та особливими освітніми потребами (аутизм, синдром Дауна, вади зору тощо).

29 квітня о 16:00 відбудеться онлайн-прем’єра фільму в національному онлайн-кінотеатрі SWEET.TV. Перегляд стрічки безкоштовний, необхідно лише зареєструватись на платформі. Передуватиме демонстрації онлайн-пресконференція (почнеться о 15:00) за участі творців кінокартини. Трансляцію можна дивитися на офіційній Facebook-сторінці проєкту «Зірки на Землі».

Рубрики: Кино

Оставьте ваш комментарий