Ведучий каналу «Україна» Володимир Остапчук дав ексклюзивне інтерв’ю блогеру Вані Раселу (RUSSELL BLOG), у якому розповів секрети шоу «Маска», як потрапив на нього та інші подробиці творчої діяльності. 

За словама Остапчука, офіційного кастингу на роль ведучого шоу у нього не було, його запросили на розмову. Проте на ведучого розглядали близько 3 кандидатур.

«Першу річ, яку я зробив, коли зайшов на особисте спілкування з топами (керівництвом каналу- ред.) я підписав договір про нерозголошення. Ще до початку, навіть не була відома назва формату. Я підписав договір і він тривав аж до моменту, коли канал офіційно оголосив Володимира Остапчука ведучим шоу», — заявив Володимир.

Як виявилось, договір ведучого шоу «Маска» доволі стандартний, проте там є декілька жорских пунктів. Наприклад, треба максимально берегтися від ковіду під час зйомок.

«Зрозуміло, що я не мав права розголошувати детективів шоу до дати офіційного їх оголошення. Також я не мав говорити хто під маскою. Доходило до смішного, що під час зйомок я навіть своїй дружині, мамі, взагалі нікому не казав, хто під маскою. Щодо пунктів – багато стандартних моментів для усіх ведучих. Не змінювати зовнішній вигляд протягом шоу та інші. А також берегтися від Covid – я відмовився від весілля на Закарпатті, тому що там тоді був сплекс. Це було десь у серпні-вересні. Але, на жаль, сам у вересні захворів,» — акцентував Остапчук.

Володимир висловив свої позицію щодо ситуації між Олею Поляковою та Тіною Кароль, яка сталася у під час показу шоу «Маска». Ведучий наголосив, що Полякова на пост-шоу звинувати у скандалі телеканал, оскільки вона сказала ці слова не в голос, а «по секрету».

«Тут я погоджуюсь більше с каналом. Це такі речі, які  роблять хайп. Я за те, щоб це було шоу. Я за те, щоб про це шоу говорили. І якщо ти приходиш сидіти в кріслі детектива, то ти маєш зрозуміти, що ти можеш сказати того, чого не хочеш. Причому Оля – дуже щира людина. Вона не спеціально говорить ці речі», — завершив Остапчук.

Щодо гонорару за роль ведучого шоу «Маска», Володимир наголосив, що це один із пунктів його договору – він не має права розголошувати суму. Проте він зізнався, що це більше, ніж гонорар за Євробачення-2017 – 190 тисяч грн.

Про казуси на шоу, stand-up та власну співочу творчість дивіться у повною інтерв’ю Володимира Остапчука:

Рубрики: Звезды

Оставьте ваш комментарий